توسط احمد ثقفی 

7 مهر, 1399

آشنایی با نرم‌افزار ویوادو - بخش دوم

در قسمت اول برنامه ویدئویی آشنایی با نرم‌افزار ویوادو، شما را با قابلیت‌های ویژه نرم‌افزار ویوادو و تفاوت‌های مهم آن در مقایسه با نرم‌افزار ISE آشنایی کردم. همچنین به این سوال مهم پاسخ دادم که دقیقا چه زمانی و به چه دلیل باید از نرم‌افزار ویوادو استفاده کنیم.

در ویدئوی قسمت دوم، وارد نرم‌افزار ویوادو خواهیم شد و ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف آن، یک پروژه را در آن پیاده‌سازی خواهیم کردم.

More...

برای انجام پروژه‌ها و تولید آموزش‌های مرتبط با ویوادو، از برد Arty S7 که محصول شرکت دیجیلنت است استفاده می‌کنم. این برد دارای یک تراشه FPGA اسپارتان ۷ و تعدادی پریفرال جانبی نسبتا ساده است.

در قسمت دوم ویدئوی آشنایی با ویوادو، در مورد ایجاد یک پروژه، ساخت یک فایل VHDL و همچنین مراحل سنتز، جانمایی و مسیریابی صحبت خواهم کرد.

برای مشاهده قسمت اول ویدئوی آشنایی با نرم‌افزار ویوادو این برنامه را مشاهده کنید...

برای دانلود نسخه با کیفیت این ویدئو، روی دکمه زیر کلیک کنید:

آیا برنامه ویدئویی آشنایی با نرم‌افزار ویوادو - قسمت دوم برای شما مفید بود؟

لطفا نظرتان را در مورد این برنامه در پایین همین پست با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین با کلیک روی هر کدام از دکمه‌های اشتراک گذاری ابتدای این مطلب و به اشتراک‌گذاری آن در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید افراد بیشتری را در یادگیری این مطالب سهیم کنید.

کانال تلگرام آموزش FPGA از صفر

برای عضویت در کانال تلگرام و دسترسی به آموزش‌های بیشتر و اطلاع سریع از زمان انتشار آموزش‌ها و تخفیف‌های ویژه، روی دکمه زیر کلیک کنید:

درباره نویسنده:

احمد ثقفی

شاید به این موضوعات نیز علاقه داشته باشید:

  • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

    ۷ تکنیک پیشرفته کدنویسی برای FPGA

    >