با تسلط بر ابزارهایی که مهندسان حرفه‌ای در ساخت مدارات دیجیتال به کار می‌برند، رتبه شغلی و درآمدتان را متحول کنید

با پیشرفته‌ترین روش پیاده‌سازی مدارات دیجیتال آشنا شوید... حتی اگر هیچ پیش‌زمینه‌ای در مورد طراحی دیجیتال ندارید!

مهلت باقی مانده تا پایان این پیشنهاد ویژه...

04
روز
:
 
12
ساعت
:
 
57
دقیقه
:
 
47
ثانیه

فرصت استفاده از این پیشنهاد ویژه به پایان رسیده است!

آیا هنوز از ابزارهای قدیمی در انجام پروژه‌ها استفاده می‌کنید؟

احمد ثقفی

سلام، من احمد ثقفی هستم،

اگر شما یک مهندس باسابقه در حوزه دیجیتال هستید و در کارتان به نقطه‌ای رسیده‌اید که دانش فعلی شما جوابگوی آن نیست…

یا وضعیت شغلی‌تان برایتان یکنواخت شده است و می‌خواهید آن را از نظر رتبه و درآمد بهبود دهید…

یا به تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اید و برای ورود به بازار کار حرفه‌ای و یافتن شغلی با درآمد مناسب دچار مشکل شده‌اید…

پیشنهاد می‌کنم حتما تمام مطالب این صفحه را مطالعه کنید چون…

می‌خواهم شما را با تکنولوژی آشنا کنم که در مدت ۱۵ سال گذشته، در تمام پروژه‌های حرفه‌ای که انجام داده‌ام به کار برده‌ام و از طریق آن توانسته‌ام به درآمد و جایگاه شغلی مناسبی برسم.

موضوعاتی که یاد خواهید گرفت، احتمالا با تمام آنچه تا به حال دیده‌اید یا امتحان کرده‌اید متفاوت است.

آنچه به شما آموزش خواهم داد، برگرفته از تجربیات ۱۵ ساله من در مدیریت و اجرای پیاده‌سازی سیستم‌های دیجیتال و استفاده از مشاوره افراد متبحر در این حوزه است.

موضوع فوق‌العاده در مورد روش‌ها و تکنیک‌هایی که به شما آموزش خواهم داد این است که بعد از یادگیری این روش‌ها، می‌توانید به سرعت از آنها در کار و پروژه‌هایتان استفاده کنید تا مجبور نباشید وقت ارزشمندتان را برای یافتن راه‌حل‌ها و تکنیک‌های صحیح پیاده‌سازی دیجیتال که برای من سال‌ها زمان برده است تلف کنید.

معرفی دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA

مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌های امتحان شده در پروژه‌های پیچیده پیاده‌سازی دیجیتال که به شما کمک می‌کنند تا انواع مدارات دیجیتال را با تکنولوژی FPGA پیاده‌سازی کنید

دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA یک دوره کاملا تخصصی است که حدود چهار سال آن را به صورت حضوری در آموزشگاه افراد اندیش تدریس کردم و حالا بیش از پنج سال است که به صورت آنلاین ارائه می‌شود.

در این دوره من دقیقاً همان روش‌ها و تکنیک‌هایی که در انجام ده‌ها پروژه موفق صنعتی به کار بردم را به شما می‌آموزم و شما هم می‌توانید با اطمینان از کاربردی بودن این روش‌ها و به سرعت، در انجام پروژه‌های خودتان از آنها استفاده کنید.

محتویات این دوره، حاصل تجربه من در ۱۵ سال گذشته است و سرفصل‌های آن را بر مبنای پروژه‌های مختلفی که در این مدت، انجام داده‌ام تهیه کرده‌ام.

چیزی که در این دوره دریافت می‌کنید، یک مجموعه کامل آموزشی است. شما نه تنها با کدنویسی اصولی به زبان VHDL به طور کامل آشنا می‌شوید، بلکه با تمام منابع سخت‌افزاری مهم FPGA و نحوه صحیح استفاده از آنها در پیاده‌سازی هم به طور کامل آشنا می‌شوید.

در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA من فقط زبان VHDL یا نرم‌افزار مخصوص پیاده‌سازی را به شما آموزش نخواهم داد؛ بلکه شما را برای رسیدن به مرحله حرفه‌ای و پرهیز از اشتباهات و سعی و خطاهایی که افراد مبتدی تا سال‌ها انجام می‌دهند راهنمایی خواهم کرد.

دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA به طور کلی از دو بخش تشکیل شده است:

 • بخش اول: ۹ جلسه آموزش ویدئویی از قبل ضبط شده به همراه تمرین‌ها و پاسخ آنها است؛
 • بخش دوم: ویدئوی ضبط شده ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ آنلاین منتخب که قبلا به صورت زنده برگزار شده‌اند.

شما به محض ثبت‌نام در دوره، به درس‌های اولین جلسه در بخش مخصوصی که در سایت برای شما ایجاد می‌شود دسترسی خواهید داشت. یک هفته بعد به درس‌های جلسه دوم دسترسی خواهید داشت؛ و همین‌طور در فواصل هفت روزه به بخش‌های بعدی دسترسی خواهید داشت.

بعد از هشت هفته، کل آموزش‌ها و تمرین‌های دوره برای همیشه در حساب کاربری شما قابل دسترسی خواهند بود و شما می‌توانید در هر زمان و به هر تعداد بار که لازم است، آموزش‌ها را مشاهده کنید.

این آموزش‌ها همچنین قابل دانلود هم هستند و بنابراین شما می‌توانید یک بار آنها را دانلود کنید و بارها به صورت آفلاین در هر وسیله نمایش‌دهنده فایل‌های mp4 مشاهده کنید.

چون ویدئوها بعد از اینکه در دسترس شما قرار گرفتند برای همیشه در حساب کاربری شما باقی می‌مانند، بنابراین شما می‌توانید یادگیری را با سرعت دلخواه خودتان پیش ببرید.

در ۱۰ جلسه منتخب ضبط شده پرسش و پاسخ، می‌توانید به پاسخ بسیاری از سوالات احتمالی‌تان برسید. اما به جز آن، شما می‌توانید سوالات خودتان را در بخشی که برای همین منظور در پایین هر کدام از درس‌های دوره ایجاد شده است مطرح کنید. نکته جالب در مورد این بخش این است که شما هر زمان که سوالی برایتان پیش بیاید می‌توانید آن را مطرح کنید، حتی اگر مدت هشت هفته‌ای دوره به پایان رسیده باشد.

همین حالا با ۱۰% تخفیف در دوره ثبت‌نام کنید!


ویژگی‌های دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA

شما به محض ثبت‌نام در این دوره، به درس‌های اولین جلسه دسترسی خواهید داشت و می‌توانید همین حالا یادگیری را شروع کنید. جلسات بعدی، به صورت هفتگی در دسترس شما قرار می‌گیرند. کل دوره و هدایای آموزشی آن شامل ۳۲ ساعت آموزش ویدئویی است که در هشت هفته در دسترس شما قرار می‌گیرد. آموزش‌های ویدئویی این جلسات در بخش ویژه‌ای که به طور خودکار برای شما در سایت ایجاد می‌شود قرار می‌گیرد. این آموزش‌های ویدئویی برای همیشه در این بخش ویژه باقی خواهند ماند و بنابراین شما می‌توانید یادگیری را با سرعت دلخواه خودتان پیش ببرید.

امکان شرکت از هر نقطه از جهان

این دوره آنلاین، از ۹ جلسه آموزش ویدئویی از قبل ضبط شده تشکیل شده است. هر کدام از جلسات، شامل چندین درس هستند. تمام درس‌ها به صورت آنلاین قابل مشاهده هستند. همچنین می‌توانید آنها را دانلود کنید.

۹ جلسه آموزشی ویدئویی

این دوره شامل ۹ جلسه آموزش ویدئویی از قبل ضبط شده است. به محض ثبت‌نام در دوره، به ویدئوهای مربوط به جلسه اول دسترسی خواهید داشت. جلسات بعدی، در فواصل یک هفته‌ای در دسترس قرار می‌گیرند.

ویدئوی ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ آنلاین منتخب

از پنج سال پیش که دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA برای اولین بار ارائه شد، جلسات پرسش و پاسخ آنلاین نیز به طور مستمر برگزار شدند. این جلسات در حال حاضر دیگر برگزار نمی‌شوند؛ اما با شرکت در این دوره، شما به ویدئوی ضبط شده ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ آنلاین منتخب که قبلا برگزار شده‌اند دسترسی خواهید داشت.

ارسال تمرین‌های هفتگی

هر هفته، یک یا دو تمرین را از طریق حساب کاربری‌تان برایتان ارسال می‌کنم تا به کمک آن بتوانید نکاتی را که در دوره می‌آموزید با مثال‌های به دقت انتخاب شده تمرین کنید. پاسخ این تمرین‌ها نیز در هفته بعد از ارسال هر کدام، در حساب کاربری‌تان قرار داده می‌شود.

نمونه کدهای VHDL

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌تواند سرعت یادگیری شما را در کدنویسی VHDL و به طور کلی، پیاده‌سازی با FPGA افزایش دهد، مطالعه کدهای نوشته شده توسط افراد حرفه‌ای است. به همین دلیل، چند نمونه از کدهایی را که در پروژه‌های حرفه‌ای نوشته و به کار برده‌ام در اختیارتان قرار خواهم داد. از این کدها می‌توانید در پروژه‌های خودتان هم استفاده کنید.

دسترسی و پشتیبانی مادام‌العمر

شما به آموزش‌های ویدئویی این دوره برای همیشه دسترسی خواهید داشت. مهمتر از آن، در پایین صفحه مربوط به هر کدام از درس‌های دوره، این امکان وجود دارد که سوالات خودتان را در مورد درس‌ها و تمرین‌های دوره مطرح کنید. دسترسی شما به این بخش نیز، دائمی خواهد بود. مثلا اگر حالا در دوره شرکت کنید و سال بعد، سوالی داشته باشید، می‌توانید آن را در این بخش مطرح کنید.

تعدادی از موضوعاتی که در این دوره یاد خواهید گرفت...

 • تکنیک‌های کدنویسی VHDL که حاصل تجربه ۱۵ ساله من در طراحی و پیاده‌سازی ده‌ها پروژه صنعتی است و می‌تواند شما را از سعی و خطاها و پرداخت هزینه‌های اضافی بی‌نیاز می‌کند
 • یک الگوی کدنویسی امتحان شده که در تمام پروژه‌های حرفه‌ای به کار برده‌ام و شما هم می‌توانید با اطمینان در تمام کدهای خود به کار ببرید
 • تکنیک‌های پایه‌ای طراحی دیجیتال مثل پایپ‌لاین کردن، پیاده‌سازی موازی، پیاده‌سازی سنکرون، و نحوه پیاده‌سازی آنها به کمک زبان VHDL (پس اگر درس مدار منطقی را فراموش کرده‌اید خیلی نگران نباشید)
 • شناخت منابع دیجیتالی موجود در FPGA و نحوه به کارگیری صحیح آنها برای دستیابی به بهترین پیاده‌سازی از نظر سرعت و مصرف منابع درون FPGA
 • تکنیک‌های کدنویسی که باعث افزایش سرعت مدار می‌شوند و مقایسه ساختارهای مختلف پیاده‌سازی به کمک زبان VHDL
 • روش‌های شبیه‌سازی و درستی‌آزمایی مدار و نحوه به کارگیری ابزارهای موجود برای شبیه‌سازی در نرم‌افزار ISE که به شما کمک می‌کند عیوب مدار را به راحتی پیدا کنید و درستی آن را برای مشتری اثبات کنید
 • نحوه نمایش اعداد علامت‌دار در زبان VHDL و معرفی ویژگی‌های کمتر شناخته شده سیستم نمایش مکمل ۲ که در پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال مفید خواهند بود
 • دسته‌بندی قابلیت‌ها و ساختارهایی از زبان VHDL که فقط کدنویسان حرفه‌ای استفاده می‌کنند و معرفی قابلیت‌هایی که نباید استفاده شوند!
 • الگوی پیاده‌سازی مدارات ترتیبی سنکرون که منجر به دستیابی به بیشترین سرعت مدار می‌شوند (این الگو در اکثر کتاب‌های آموزش VHDL نادیده گرفته شده است)
 • مفاهیم مهمی در مورد توصیف مدارات سنکرون که بعد از مطالعه منابع مختلف و به واسطه بیش از ۱۵ سال تجربه حرفه‌ای به دست آورده‌ام
 • مفهوم فرآیندهای سنتز، جانمایی، و مسیریابی و بررسی گزارشات مربوط به آنها در نرم‌افزار ISE و نحوه استفاده از نتایج این گزارشات برای بهبود عملکرد مدار
 • نحوه افزایش فرکانس کلاک مدار به کمک تکنیک‌های پیاده‌سازی دیجیتال و تنظیم صحیح قیود پیاده‌سازی در کد و نرم‌افزار ISE
 • بکارگیری نرم‌افزار قدرتمند ISE برای انجام مراحل ورود طرح، شبیه‌سازی، سنتز و پروگرام کردن FPGA و انجام بهینه‌سازی‌های مربوط به سرعت و حجم مدار
 • تفاوت مدار ترتیبی سنکرون و آسنکرون و نحوه پیاده‌سازی صحیح آنها به کمک زبان VHDL
 • استفاده از IPها یا همان کدهای موجود از قبل نوشته شده در طراحی، برای افزایش سرعت فرآیند توسعه محصول
 • نکات مهم در ارتباط با کلاک مدار و قابلیت‌های موجود در FPGA و نحوه بکارگیری آنها برای رسیدن به حداکثر فرکانس کلاک قابل اعمال به مدار
 • نحوه پیاده‌سازی جمع و ضرب اعداد مختلط با انجام تمرین پیاده‌سازی ماجول FFT برای آن
 • بررسی مفصل دیتا‌شیت‌های مربوط به FPGAهای خانواده Spartan-6 از شرکت Xilinx و معرفی نکات مهم در آنها
 • انواع حافظه‌های RAM موجود در FPGAها و نحوه بکارگیری صحیح آنها برای پرهیز از اشتباهات رایجی که طراحان غیر حرفه‌ای انجام می‌دهند
 • تست و درستی‌آزمایی مدار در حین اجرا روی FPGA به کمک ابزار ChipScope از مجموعه نرم‌افزار ISE
 • بهینه‌سازی نتایج سنتز و پیاده‌سازی کد به کمک قیود پیاده‌سازی
 • معرفی قیود ضروری پیاده‌سازی که در هر طراحی باید استفاده شوند و نحوه بکارگیری آنها
 • نحوه پروگرام کردن FPGA و حافظه جانبی دائمی آن
 • نحوه متصل کردن ماجول‌های کوچک به یکدیگر برای ساخت یک ماجول بزرگتر و نکاتی که باید در نظر گرفته شوند
 • نحوه استفاده از حافظه‌های خارجی و نکات مرتبط با آن

از حاصل ۱۵ سال تجربه و تحقیق در زمینه پیاده‌سازی سیستم‌های دیجیتال در ارتقای رتبه شغلی‌ و درآمدتان بهره ببرید

اگر شما هم مانند بسیاری از مهندسانی باشید که من با آنها کار کرده‌ام، شما به احتمال زیاد فرصت اینکه بخواهید از ابتدا و با سعی و خطا و یا مطالعه طولانی و تست کردن انواع روش‌ها، بهترین راه‌حل یک مساله پیاده‌سازی دیجیتال را بیابید ندارید.

شما نیاز دارید که با حداکثر بهره‌وری و در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانید به بهترین راه‌حل برسید، بدون اینکه مجبور باشید به روش‌های نه چندان مناسب سعی و خطایی متوسل شوید.

وقتی شما وارد دوره طراحی دیجیتال با FPGA شوید، در واقع از ۱۵ سال تجربه و حاصل مسیرهای درست و غلطی که در این مدت پیموده‌ام بهره می‌برید و در نتیجه، زمان یادگیری شما به مقدار قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

روش‌ها و تکنیک‌هایی که در این دوره می‌آموزید، بارها امتحان شده‌اند و شما می‌توانید با اطمینان از آنها در پروژه‌های خود استفاده کنید.

این یک دوره معمول در زمینه طراحی دیجیتال نیست…

در این دوره ما بر روی مواردی که معمولا در دوره‌های میکروکنترلر یا طراحی برد مطرح می‌شوند متمرکز نخواهیم شد.

در نتیجه موضوعاتی مثل معرفی و پیاده‌سازی انواع پروتکل‌های ارتباطی مثل LAN، USB یا CAN یا طراحی برد، جزء مواردی که در این دوره مطرح می‌شوند نخواهند بود.

این موضوعات اصولا کمکی به یادگیری FPGA و پیشرفت در آن نمی‌کنند و از طرف دیگر، دوره‌های مخصوص دیگری برای آنها وجود دارد… پس اگر این‌ها مواردی است که شما به دنبال آن هستید، این دوره برای شما مناسب نخواهد بود.

آنچه من در این دوره قصد دارم به شما بیاموزم، مجموعه‌ای از مفاهیم و تکنیک‌های امتحان شده‌ای است که طراحان حرفه‌ای سیستم‌های دیجیتال در تمام پروژه‌های خود به کار می‌برند و شما به کمک این روش‌ها می‌توانید به سرعت، مسیر حرفه‌ای شدن را پیموده و جایگاه و درآمد شغلی خودتان را متحول کنید.

این دوره شما را برای طراحی سیستم‌های بزرگ آماده می‌کند

نکات و تجربیاتی که در این دوره می‌آموزید، زمانی ارزش خود را بیشتر نشان خواهند داد که شما سیستمی بزرگ را طراحی می‌کنید، یا می‌خواهید یک سیستم متوسط را در سرعت‌های بسیار زیاد به کار برید.

برای این منظور، الگوها و روش‌های مطمئن کدنویسی و حاصل تجربیاتم در زمینه بکارگیری صحیح FPGAها را به شما آموزش خواهم داد تا از این طریق، مسیر کوتاه‌تری را برای عملی کردن آنچه آموخته‌اید طی کنید.

پس اگر شما به دنبال مسیری برای یادگیری هر چه سریع‌تر طراحی دیجیتال با FPGA هستید و مشتاق هستید تا از پشت پرده آنچه طراحان حرفه‌ای انجام می‌دهند مطلع شوید، شرکت در این دوره را به شما توصیه می‌کنم.

بخش‌های اصلی دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA


 • ویدئوی ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ آنلاین منتخب
 • جلسات آموزش ویدئویی دوره آنلاین

این بخش از آموزش، از ۹ جلسه آموزش ویدئویی تشکیل شده است.

در چهار جلسه اول آموزش‌های ویدئویی، شما با تمام نکات حرفه‌ای کدنویسی به زبان VHDL آشنا می‌شوید.

در انتهای این بخش از آموزش، من یک الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA را به شما معرفی می‌کنم که به شما کمک می‌کند بتوانید سیستم‌های بزرگ و با سرعت بسیار زیاد را طراحی کنید، یعنی دقیقا همان چیزی که در پروژه‌های حرفه‌ای مورد نیاز است.

در چهار جلسه دوم از آموزش‌های ویدئویی، با مهارت دوم یعنی استفاده صحیح از منابع سخت‌افزاری FPGA آشنا می‌شوید.

این بخشی است که در تمام آموزش‌های مشابه مورد غفلت واقع شده است، اما واقعیت این است که در کار با FPGA بدون آشنایی و تسلط به نحوه استفاده اصولی از منابع سخت‌افزاری، نمی‌توانید انتظار یک پیاده‌سازی قابل اتکا را داشته باشید.

در جلسه آخر از آموزش‌های ویدئویی، با کاربری روزمره نرم‌افزار ویوادو آشنا خواهید شد. به عبارت دیگر، یاد می‌گیرید چطور تمام آنچه در جلسات قبل به کمک نرم‌افزار ISE انجام دادید حالا در نرم‌افزار ویوادو انجام دهید..

شما به محض ثبت‌نام در این دوره می‌توانید به محتوای آموزشی اولین جلسه دسترسی داشته باشید و همین حالا یادگیری را شروع کنید.

یک هفته بعد از شروع دوره، به فایل‌های آموزشی جلسه دوم دسترسی خواهید داشت و همین طور هفته به هفته، جلسات جدید برای شما قابل دسترس خواهند بود.

هر کدام از این ۹ جلسه، خود از چندین درس مجزا تشکیل شده‌اند و به جز فایل‌های ویدئویی، شامل فایل مثال‌های هر جلسه، صورت سوال تمرین‌های هفتگی، پاسخ تمرین‌های جلسه قبل و همچنین منابع مطالعاتی بیشتر برای تکمیل آموزش‌ها است که هر هفته در حساب کاربری شما قرار داده می‌شود.

نظرات شرکت‌کنندگان در دوره‌های قبلی

دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA در آموزشگاه فراد اندیش به مدت چهار سال و مجموعا ۲۶ بار به صورت حضوری برگزار شده است. این نظرات بعضی از شرکت‌کنندگان در مورد این دوره است.

علیرضا ذاکری

دوره نوزدهم

اعتماد به نفس کاذب داشتم...

من قبلا با VHDL آشنایی داشتم و فکر می‌کردم که مسلط هستم. اما با اتمام این دوره و دوره پردازش سیگنال با FPGA، زمانی که به گذشته و اطلاعات و کدنویسی خودم فکر می‌کنم، می‌فهمم که فقط اعتماد به نفس کاذب داشته‌ام و کدهای بسیار ناکارآمد و حتی نادرست می‌نوشتم. در کل دوره عالی بود و از شما متشکرم.

رضا مومنی

دوره نوزدهم

به اندازه چهار سال دانشگاه ارزش داشت...

به نظر من کلاس شما هم از لحاظ محتوا و هم از نظر کاربردی بودن به اندازه چهار سال دانشگاه ارزش داشت و بخصوص روی موضوعات تسلط کافی داشتید. از زحمات شما تشکر می‌کنم.

الهام رحمان

دوره بیست و دوم

خیلی از نکات دوره حتی در دانشگاه‌های برتر تهران هم گفته نشده بود...

از زحمات استاد گرانقدر، جناب آقای مهندس ثقفی بابت تشکیل این دوره و آموزش‌های عالی ایشان که خیلی از نکات آن حتی در دانشگاه‌های برتر تهران هم گفته نشده بود، کمال سپاس و امتنان را دارم. امید آنکه این مسیر، شروع موفقیت‌های عالی در این زمینه برای بنده و سایر دوستان این کلاس باشد.

سرفصل دوره ۹-جلسه‌ای طراحی دیجیتال با FPGA

با شرکت در این دوره، به ۹ جلسه آموزش ویدئویی در قالب ۷۲ درس دسترسی خواهید داشت:

۰

جلسه صفر: FPGA چیست؟

آشنایی با مفاهیم اولیه و بسیار مهم در مورد FPGA، زبان VHDL و نرم‌افزار ISE.

 • آشنایی با ماهیت FPGA
 • تفاوت FPGA با پردازنده‌ها
 • نحوه توصیف یک مدار دیجیتال برای FPGA
 • معرفی شرکت‌های تولید کننده FPGA و نرم‌افزارهای مهم آنها
 • معرفی برد آموزش FPGA فراد ۱
 • انجام یک تمرین عملی با FPGA

۱

جلسه اول: پیاده‌سازی مدارات ترکیبی

آشنایی با زبان VHDL و نحوه پیاده‌سازی و شبیه‌سازی مدارات ترکیبی در نرم‌افزار ISE.

 • آشنایی مقدماتی با زبان VHDL
 • پیاده‌سازی مدارات ترکیبی به کمک ساختار Architecture
 • پیاده‌سازی یک مدار ترکیبی در نرم‌افزار ISE
 • پیاده‌سازی ماجولار یا سلسه‌مراتبی در زبان VHDL
 • شبیه‌سازی مدارات دیجیتال به کمک نرم‌افزار ISim

۲

جلسه دوم: چطور مدارات ترکیبی پیچیده را پیاده‌سازی کنیم؟

آشنایی با ساختارها و تکنیک‌های پیچیده‌تر در محیط concurrent.

 • پیاده‌سازی محاسبات علامتدار در FPGA
 • معرفی عملگر Concatenation و تابع Resize
 • پیاده‌سازی جمع‌کننده علامتدار ۱۶ بیتی در زبان VHDL
 • پیاده‌سازی مدارات ترکیبی به کمک عبارت ارجاع انتخابی
 • پیاده‌سازی مدارات ترکیبی به کمک عبارت ارجاع شرطی

۳

جلسه سوم: پیاده‌سازی مدارات ترتیبی در FPGA

آشنایی با محیط پراسس و مفاهیم بسیار مهم آن برای پیاده‌سازی انواع مدارات ترتیبی در زبان VHDL.

 • مفاهیم مرتبط با ساختار Process
 • عبارت ارجاع IF-THEN-ELSE در محیط پراسس
 • عبارت ارجاع CASE در محیط پراسس
 • تمرین کلاسی – دیکدر ۲ به ۴ با ورودی Enable
 • تمرین عملی – دیکدر BCD به سون‌سگمنت

۴

جلسه چهارم: پیاده‌سازی مهمترین مدارات ترتیبی سنکرون

نحوه توصیف مدارات ترتیبی سنکرون و آسنکرون و آشنایی با چند تکنیک مهم در کدنویسی VHDL.

 • پیاده‌سازی مدارات ترتیبی به کمک زبان VHDL
 • پیاده‌سازی لچ و فلیپ‌فلاپ به کمک زبان VHDL
 • نحوه پیاده‌سازی ورودی‌های آسنکرون و سنکرون
 • قابلیت Generic برای سهولت در کدنویسی
 • توصیف شیفت‌رجیستر در زبان VHDL
 • قابلیت FOR-LOOP برای کاهش حجم کد و Genericنویسی
 • پیاده‌سازی شمارنده در زبان VHDL

۵

جلسه پنجم: استفاده از IPها و پیاده‌سازی کلاک در FPGA

آشنایی با نحوه استفاده از IPها در نرم‌افزار ISE و تکنیک‌های مهم پیاده‌سازی اصولی کلاک در FPGA.

 • تبدیل Typeها در زبان VHDL
 • استفاده از IPها در نرم‌افزار ISE
 • پیاده‌سازی عملیات تقسیم به کمک IP Core
 • پیاده‌سازی اصولی کلاک در مدارات ترتیبی سنکرون
 • تغییر فرکانس کلاک به کمک DCM

۶

جلسه ششم: الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA

آشنایی با تمپلیت کدنویسی حرفه‌ای و نحوه استفاده از حافظه‌های داخلی FPGA.

 • الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA
 • افزایش سرعت مدار به کمک تکنیک پایپ‌لاین
 • بررسی گزارشات پیاده‌سازی
 • منابع معتبر برای یادگیری FPGA
 • انواع حافظه‌های RAM داخلی در FPGA
 • پیاده‌سازی حافظه بلوکی و توزیع شده در زبان VHDL
 • استفاده از ماجول RAM در پروژه

۷

جلسه هفتم: زمان حرفه‌ای شدن فرا رسیده است!

تست عملی به کمک چیپ‌اسکوپ، افزایش سرعت مدار به کمک اعمال قیدهای زمانی و پیاده‌سازی، استانداردهای IO در FPGA و پیاده‌سازی پورت دوطرفه.

 • تست در حال اجرا با ابزار ChipScope
 • دو مثال عملی از کاربرد ChipScope
 • اعمال قید Period به کلاک
 • افزایش سرعت مدار با تنظیم قیود
 • استانداردهای I/O و نحوه پیاده‌سازی آن در FPGA
 • نحوه پروگرام کردن دائمی FPGA
 • پیاده‌سازی پورت دوطرفه یا Bidirectional

۸

جلسه هشتم: آنچه آموخته‌اید را در ویوادو به کار ببرید

در این جلسه یاد می‌گیرید تمام فرآیند‌هایی را که تا به حال به کمک ISE انجام می‌دادید، حالا به کمک نرم‌افزار ویوادو انجام دهید.

 • چرا باید از نرم‌افزار ویوادو استفاده کنیم؟
 • معرفی برد آموزشی Arty S7
 • انجام یک تمرین عملی با ویوادو
 • پیاده‌سازی ماجولار در نرم‌افزار ویوادو
 • شبیه‌سازی مدار در نرم‌افزار ویوادو
 • نحوه ساخت تست‌بنچ در ویوادو
 • استفاده از IPها در نرم‌افزار ویوادو
 • اعمال قیدهای پیاده‌سازی در فایل XDC
 • تغییر فرکانس کلاک به کمک MMCM
 • اعمال قید زمانی به کلاک اصلی مدار
 • انواع کلاک در پیاده‌سازی با ویوادو
 • نحوه پروگرام کردن دائمی FPGA به کمک ویوادو
 • بررسی گزارشات مهم پیاده‌سازی در ویوادو
 • افزایش سرعت مدار با تنظیم قیود در ویوادو
 • تست عملی مدار به کمک ابزار Vivado Logic Analyzer

هدایا

هدایایی که با شرکت در این دوره دریافت می‌کنید

با ثبت‌نام در این دوره، به پنج هدیه فوق‌العاده نیز دسترسی خواهید داشت...

هدیه اول
لوگوی دوره الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA
دوره آنلاین الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA

مبلغ: ۷۹۷,۰۰۰ تومان رایگان

الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌های بسیار حرفه‌ای است که به شما کمک می‌کند بینش خودتان را نسبت به استفاده از FPGA عمیق‌تر کنید و تکنیک‌های فوق حرفه‌ای را در پیاده‌سازی به کار ببرید.

اکثر پیاده‌سازان دیجیتال با FPGA از نکاتی که در این آموزش یاد می‌گیرید اطلاع ندارند و شما با یادگیری این نکات میتوانید خودتان را به عنوان فردی شاخص در این زمینه مطرح کنید.

در دوره آنلاین الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA...

 • یاد می‌گیرید چطور مداراتی پیاده‌سازی کنید که همزمان از سرعت بیشتر، توان مصرفی کمتر و حجم منابع سخت‌افزاری کمتری برخوردار باشند
 • یاد میگیری چطور از بروز مشکلاتی در پیاده‌سازی جلوگیری کنید که با بررسی منطقی کد، قابل تشخیص و برطرف کردن نیستند
 • با ایده‌های اصلی پیاده‌سازی حرفه‌ای با FPGA آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چطور این ایده‌ها را برای بهبود کیفیت مدارات خودتان به کار ببرید
 • و یاد می‌گیرید چطور از منابع سخت‌افزاری داخلی FPGA به صورت اصولی استفاده کنید تا پیاده‌سازی بهینه و قابل استفاده در پروژه‌های حرفه‌ای داشته باشید.

الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA بهترین دوره‌ای است که من درمورد ایده‌های حرفه‌ای پیاده‌سازی با FPGA طراحی کرده‌ام و شما با شرکت در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA، این آموزش فوق‌العاده را هم به عنوان هدیه و به صورت رایگان دریافت می‌کنید.

هدیه دوم
لوگوی دوره رازهای افزایش سرعت مدار در ISE
دوره آنلاین رازهای افزایش سرعت مدار در ISE

مبلغ: ۷۹۷,۰۰۰ تومان رایگان

دوره رازهای افزایش سرعت مدار در ISE به شما کمک می‌کند سرعت مدارات دیجیتال را طی فرایندی کاملاً تخصصی به مقدار مورد نظرتان افزایش دهید.

تکنیک‌های این دوره کمک می‌کند وقتی به سرعت کلاک مورد نظرتان رسیدید، بتوانید انتقال دیتا را در مدارتون بدون خطا انجام دهید. این انتقال دیتا میتواند بین بخش‌های مختلف مدار شما یا بین مدار شما و قطعات جانبی مثل AtoD یا حافظه‌های RAM باشد.

 • اگر مدار شما در شبیه‌سازی درست عمل می‌کند ولی در FPGA درست کار نمی‌کند
 • اگر انتقال دیتا بین FPGA و یک قطعه جانبی مثل AtoD با خطا همراه است
 • اگر انتقال دیتا در دمای معمولی درست انجام می‌شود، اما در دماهای بسیار زیاد یا خیلی کم دچار خطا است…

مشکل شما به احتمال زیاد مربوط به رعایت نکردن نکات و تکنیک‌هایی است که در این دوره می‌آموزید.

به طور دقیق‌تر در این دوره...

 • یاد می‌گیرید چطور مداری طراحی کنید که قابل استفاده در پروژه‌های صنعتی باشد
 • یاد می‌گیرید چطور مداری طراحی کنید که در عین داشتن سرعت زیاد، بتواند اطلاعات رو هم به صورت صحیح درون FPGA یا بین FPGA و قطعات جانبی منتقل کند
 • با قیدهای زمانی و نحوه اعمال آنها به مدار آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چطور به کمک اعمال این قیدها، مشکلات ناشی از افزایش سرعت کلاک را برطرف کنید.

من در این دوره، تمام این موارد را با انجام چند مثال عملی و بررسی دیتاشیت‌های قطعات جانبی به طور کامل به شما نشان می‌دهم.

شما این دوره آموزش کاملا تخصصی را پس از ثبت‌نام در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA به عنوان دومین هدیه و به صورت رایگان دریافت می‌کنید.

هدیه سوم
کدهای حرفه‎‌ای به زبان VHDL
مجموعه کدهای حرفه‌ای به زبان VHDL

مبلغ: ۸۴۷,۰۰۰ تومان رایگان

یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش تجربه پیاده‌سازی، بررسی کدهای نوشته شده توسط افراد حرفه‌ای است.

اما متاسفانه دسترسی به این کدها، یعنی کدهایی که کاملاً اصولی و حرفه‌ای نوشته شده باشند کار راحتی نیست.

به همین دلیل هم من چهار کد کاملاً حرفه‌ای را از میان پروژه‌هایی که تا به حال انجام دادم انتخاب کردم تا به عنوان هدیه شرکت در این دوره به شما ارائه کنم.

اکثر روش‌ها و ایده‌هایی که من در پیاده‌سازی استفاده می‌کنم، با بررسی این کدها قابل درک و یادگیری هستند.

ماجول‌هایی که به عنوان هدیه شرکت در این دوره دریافت می کنید:

 • کد کامل یک فیلتر پایین‌گذر دیجیتال FIR
 • کد کامل پیاده‌سازی پروتکل SPI
 • کد کامل تولید اعداد تصادفی به روش LFSR
 • کد کامل یک ضرب کننده مختلط

این کدها بخش‌هایی از پروژه‌هایی است که من در سال‌های گذشته انجام دادم، و تمام تکنیک‌های حرفه‌ای کدنویسی در آنها استفاده شده است. شما به عنوان سومین هدیه شرکت در این دوره، این مجموعه کد را به صورت رایگان دریافت می‌کنید.

هدیه چهارم
لوگوی دوره پردازش سیگنال با FPGA
تخفیف ۲۰ درصدی برای شرکت در دوره پردازش سیگنال با FPGA

مبلغ: ۲,۵۹۷,۰۰۰ تومان ۲,۰۷۷,۰۰۰ تومان

چهارمین هدیه شرکت در این دوره، تخفیف ۲۰ درصدی برای افرادی است که قصد دارند بعد از یادگیری مهارت پیاده‌سازی مدارات دیجیتال با FPGA در این دوره، وارد حوزه تخصصی پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال با FPGA شوند.

در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA، شما با یک سیستم ۷-مرحله‌ای برای پیاده‌سازی انواع الگوریتم‌های پردازش سیگنال به کمک FPGA آشنا می‌شوید.

این دقیقا همان سیستم ۷-مرحله‌ای است که من در بیش از ۱۵ سال گذشته، در تمام پروژه‌های پردازشی خودم استفاده کرده‌ام.

به کمک این سیستم شما می‌توانید…

 • انواع الگوریتم‌های پردازش سیگنال را در محیط نرم‌افزاری مثل MATLAB یا به کمک زبان C بررسی و تفسیر کنید
 • این مدل‌ها را به صورتی قابل پیاده‌سازی در FPGA تبدیل کنید
 • الگوریتم پردازشی را به کمک زبان VHDL توصیف و پیاده‌سازی کنید
 • و نتایج مدل MATLAB را با نتایج پیاده‌سازی با VHDL مقایسه کنید تا از صحت پیاده‌سازی خودتان مطمئن شوید

شما با شرکت در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA برای همیشه این امکان را خواهید داشت که از تخفیف ۲۰ درصدی برای شرکت در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA استفاده کنید.

هدیه پنجم
برد آموزش FPGA فراد ۱
تخفیف ۳۳ درصدی برای خرید برد آموزش FPGA فراد ۱

برد فراد ۱ در حال حاضر موجود نیست

پنجمین هدیه شرکت در دوره طراحی دیجیتال با FPGA، تخفیف ۳۳ درصدی برای تهیه برد آموزش FPGA فراد ۱ است.

چون مهارتی که قرار است یاد بگیرید یک مهارت عملی است، پیشنهاد من این است که آن را به همراه انجام تمرین‌های عملی یاد بگیرید.

اکثر تمرین‌های این دوره، امکان پیاده‌سازی روی برد و تست عملی را دارند. بنابراین در صورتیکه تمایل داشته باشید می‌تونید از این تخفیف فوق‌العاده برای تهیه برد فراد ۱ و انجام تمرین‌ها استفاده کنید.

تا به حال بیش از ۹۰۰ نفر از شرکت کنندگان در دوره‌های طراحی دیجیتال با FPGA و البته تعداد دیگری بدون شرکت در این دوره، این برد را تهیه کرده‌اند و به کمک آن مهارت پیاده‌سازی با FPGA را به صورت عملی تمرین کرده‌اند.

بنابراین شما هم می‌توانید به راحتی از این برد استفاده کنید و تجربه عملی خودتان را در کار با FPGA افزایش دهید.

این برد، دارای امکانات لازم برای انجام انواع تمرین‌ها در منزل است و فقط به کمک یک کابل USB، هم منبع تغذیه آن تامین می‌شود و هم پروگرامری که روی برد تعبیه شده است، قابل استفاده می‌شود.

اگر در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA شرکت کنید، می‌توانید در صورت تمایل، برد فراد ۱ را با ۳۳ درصد تخفیف و به قیمت ------ تومان تهیه کنید.

درباره مدرس دوره،

احمد ثقفی

بیش از ۱۵ سال است که در زمینه طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های دیجیتال مبتنی بر تکنولوژی FPGA فعال هستم و تا کنون پروژه‌های صنعتی زیادی را در این حوزه مدیریت کرده و با موفقیت ارائه داده‌ام.

حدود ۱۵ سال سابقه تدریس در حوزه‌های کامپیوتر، برق و الکترونیک دارم که هشت سال آن شامل تدریس در دانشگاه آزاد در رشته الکترونیک بوده است.

در حال حاضر، مدیر و موسس گروه مهندسی فراد اندیش هستم که در زمینه مشاوره و آموزش در حوزه طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های دیجیتال فعال است و در هشت سال گذشته، دوره طراحی دیجیتال با FPGA را بیش از ۲۵ مرتبه در این آموزشگاه برگزار کرده‌ام.

در دوره طراحی دیجیتال با FPGA قصد دارم این تجربیات را با شما به اشتراک بگذارم تا راه طولانی که من برای رسیدن به این نقطه طی کردم را، شما بسیار سریع‌تر طی کنید.

محتویات آنچه در این دوره به شما خواهم آموخت، همگی برگرفته از تجربیات حرفه‌ای ۱۵ ساله من است که به سختی می‌توان آنها را از مجموعه‌ای از کتاب‌های تخصصی و دیگر منابع موجود در این زمینه به دست آورد.

همه این موارد و نظرات شرکت‌کنندگان در دوره‌های قبلی که بعضی از آنها را در ادامه همین صفحه می‌توانید ببینید، این اطمینان را به من می‌دهند که از شما دعوت کنم تا در این دوره شرکت کنید.

مدرس دوره، احمد ثقفی

نظر شرکت کنندگان قبلی در مورد مدرس دوره

شرکت کنندگانی که در دوره‌های قبلی ما حضور داشتن، نظرشان را در مورد نحوه تدریس در کلاس برای ما نوشتند:

فردین فرجی

دوره بیستم

من هیچ شناختی نسبت به FPGA نداشتم...

اینجانب نهایت رضایت را از این دوره و مطالب آموزشی دارم. من هیچ شناختی نسبت به FPGA نداشتم و خدا رو شکر طی این دوره با تلاش‌های مهندس ثقفی به دید جامعی از FPGA و مثالهای تئوری و عملی آن رسیدم.

مرتضی حسینی

دوره دهم

معلم خوب بودن را هم یاد گرفتم...

رشته من دبیری الکترونیک است. چیزی که برای من در هر دوره‌ای که شرکت می‌کنم مهم است این است که بتوانم یک روز به شاگردانم این‌ها را آموزش دهم. چیزی که من در این دوره و در استاد ثقفی دیدم، آموزش بسیار خوبی بود که ایشون می‌دادند. انتقال اطلاعات و بحث آموزش و تربیت خیلی مهم است. خلاصه بگم، من از استاد ثقفی فقط FPGA یاد نگرفتم، بلکه معلم خوب بودن را هم یاد گرفتم.

پروین طالبی زاده

دوره هیجدهم

فراتر از انتظار بود...

کیفیت برگزاری دوره آموزشی “طراحی دیجیتال با FPGA” فراتر از انتظار بود. حرفه‌ای‌گری در تمام بخش‌های دانش حرفه‌ای، مهارت حرفه‌ای و اخلاق و تعهد حرفه‌ای به وضوح در سبک آموزش و ارائه شما دیده می‌شود. با سپاس از شما و آروزی موفقیت، سلامت و نشاط روزافزون برای شما.

تمام خدماتی که با شرکت در این دوره دریافت می‌کنید:

۹ جلسه آموزش ویدئویی دوره طراحی دیجیتال با FPGA

مبلغ: ۲,۲۹۷,۰۰۰ تومان ۲,۰۶۷,۰۰۰ تومان

این بخش اصلی آموزش‌ها است که از مجموعا از ۷۲ درس ویدئویی از قبل ضبط شده به همراه تمرین‌ها و فایل‌های مثال‌ها و پاسخ آنها تشکیل شده است.

ویدئوی ضبط شده ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ آنلاین منتخب

مبلغ: ۲,۲۹۷,۰۰۰ تومان رایگان

این بخش تکمیلی دوره است که با هدف تسریع یادگیری و افزایش تسلط شما ایجاد شده است و از ۱۰ ویدئوی ۹۰ دقیقه‌ای جلسات پرسش و پاسخ آنلاین منتخب که قبلا ضبط شده‌اند تشکیل شده است.

دوره آنلاین الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA

مبلغ: ۷۹۷۰۰۰ تومان رایگان

این دوره آنلاین، یکی از آموزش‌های تکمیلی دوره طراحی دیجیتال با FPGA است که در آن با تکنیک‌های پیشرفته کدنویسی و پیاده‌سازی با FPGA در قالب چهار درس آشنا می‌شوید. 

دوره آنلاین رازهای افزایش سرعت مدار در ISE

مبلغ: ۷۹۷۰۰۰ تومان رایگان

این دوره آنلاین، یکی از آموزش‌های تکمیلی دوره طراحی دیجیتال با FPGA است که در آن با تکنیک‌های پیشرفته افزایش سرعت مدار و اینترفیس حرفه‌ای با قطعات جانبی در قالب سه درس آشنا می‌شوید. 

کدهای حرفه‌ای به زبان VHDL

مبلغ: ۸۴۷۰۰۰ تومان رایگان

چهار ماجول پرکاربرد که به صورت کاملا اصولی پیاده‌سازی شده‌اند و بررسی کدهای آنها می‌تواند تجربه بسیار مفیدی را در مدت کوتاه به شما منتقل کند.

تخفیف ۲۰ درصدی شرکت در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA

مبلغ: ۲,۵۹۷,۰۰۰ تومان ۲,۰۷۷,۰۰۰ تومان (شرکت در این دوره، اختیاری است)

شرکت کنندگان در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA می‌توانند در صورت تمایل از تخفیف ۲۰ درصدی برای شرکت در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA استفاده کنند.

تخفیف ۲۰ درصدی شرکت در دوره آنلاین اینترفیس با FPGA

مبلغ: ۳,۷۹۷,۰۰۰ تومان ۳,۰۳۷,۰۰۰ تومان (شرکت در این دوره، اختیاری است)

شرکت کنندگان در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA می‌توانند در صورت تمایل از تخفیف ۲۰ درصدی برای شرکت در دوره آنلاین اینترفیس با FPGA استفاده کنند.

تخفیف ۳۳ درصدی برای خرید برد آموزش FPGA فراد ۱

برد فراد ۱ در حال حاضر موجود نیست و زمان موجود شدن دوباره آن مشخص نیست

شرکت کنندگان در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA می‌توانند در صورت تمایل، برد آموزش FPGA فراد ۱ را با ۳۳ درصد تخفیف سفارش دهند.

ارزش تخفیف‌ها و هدایای این دوره ۹,۳۱۵,۰۰۰ تومان است. اما در صورتیکه ثبت‌نام خودتان را تا قبل از پایان مهلت این پیشنهاد فوق‌العاده تکمیل کنید، می‌توانید با پرداخت فقط ۲,۰۶۷,۰۰۰ تومان نه تنها در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA شرکت کنید، بلکه از تمام این تخفیف‌ها و هدایای آموزشی هم استفاده کنید.

یکی از این دو روش سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید:

شرکت در دوره

دسترسی به تمام هدایا و تخفیف‌ها

تومان

۲,۰۶۷,۰۰۰ ۹,۳۱۵,۰۰۰

 • دسترسی دائمی به محتوای دوره
 • شروع دوره به محض ثبت‌نام
 • ۹ جلسه آموزش ویدئویی
 • ویدئوی ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ منتخب
 • دو هدیه آموزشی به عنوان مکمل دوره
 • تخفیف شرکت در دوره پردازش سیگنال
 • تخفیف شرکت در دوره اینترفیس
شرکت در دوره و خرید برد

دسترسی به تمام هدایا و تخفیف‌ها و برد فراد ۱

برد فراد ۱ در حال حاضر موجود نیست

 • دسترسی دائمی به محتوای دوره
 • شروع دوره به محض ثبت‌نام
 • ۹ جلسه آموزش ویدئویی
 • ویدئوی ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ منتخب
 • دو هدیه آموزشی به عنوان مکمل دوره
 • برد آموزش FPGA فراد ۱
 • تخفیف شرکت در دوره پردازش سیگنال
 • تخفیف شرکت در دوره اینترفیس

* ارسال برد با پست پیشتاز و به صورت رایگان انجام می‌شود. حداکثر سه روز کاری بعد از سفارش، برد را دریافت می‌کنید.

مهلت باقی مانده تا پایان این پیشنهاد ویژه...

04
روز
:
 
12
ساعت
:
 
55
دقیقه
:
 
17
ثانیه

فرصت استفاده از این پیشنهاد ویژه به پایان رسیده است!

تضمین بازگشت ۱۰۰ درصدی شهریه بعد از ۳۰ روز

اگر شما در این دوره شرکت کنید، من دوست دارم این اطمینان را داشته باشید که می‌توانید به هدف مورد نظرتان، یعنی آمادگی برای انجام پروژه‌های حرفه‌ای برسید.

هدف اصلی ما این هست: رسیدن به مرز آمادگی برای انجام پروژه‌های حرفه‌ای و من مطمئن هستم که چنین اتفاقی خواهد افتاد.

اما اگر احتمالا هنوز نیاز به اطمینان خاطر بیشتری دارید، من در این جا می‌خواهم یک تضمین ویژه به شما بدهم.

تضمین من به این صورت است…

اگر شما در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA شرکت کردید و مطالب و آموزش‌های چهار جلسه اول را به طور کامل مشاهده کردید و تمام تمرینات این چهار هفته را انجام دادید و بعد از گذشت ۳۰ روز، یعنی تا قبل از شروع جلسه پنجم، به این نتیجه رسید که مطالب و آموزش‌های این دوره نمی‌توانند شما را به هدفی که از قبل داشتید نزدیک کنند، من بعد از درخواست شما، تمام هزینه ثبت‌نام شما را بدون هیچ کم و کاستی به شما پس خواهم داد.

فکر نمی‌کنم معامله‌ای بهتر از این برای سرمایه‌گذاری در یادگیری و افزایش مهارت‌هایتان امکان‌پذیر باشد.

پیشنهاد می‌کنم همین حالا روی دکمه ثبت‌نام بالا کلیک کنید تا یادگیری را با هم شروع کنیم…

نظرات شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی

محبوبه جعفری

دوره نوزدهم

علاوه بر تسلط به الگوی استاندارد کدنویسی، دید سخت‌افزاری و پیاده‌سازی هم پیدا کردم...

این دوره هشت جلسه‌ای که با جناب آقای ثقفی درباره FPGA داشتم، یکی از بهترین و پربازده‌ترین دوره‌هایی بود که تا حالا شرکت کرده بودم. ایشان با بیان قوی و دانش زیاد، مطالب را به گونه‌ای ارائه می‌کردند که در کلاس قابل فهم بود. با اینکه بنده قبلا با VHDL کار کرده بودم، ولی به اصول الگوی استاندارد تسلط نداشتم. در این دوره، علاوه بر اینکه به این موضوع تسلط پیدا کردم، دید سخت‌افزاری و پیاده‌سازی برای کارکردن با FPGA پیدا کردم.

مظاهر پورمحمد

دوره هیجدهم

یکی از بهترین دوره‌هایی که در طول تحصیل داشتم...

دوره طراحی دیجیتال با FPGA در موسسه فراد اندیش، یکی از بهترین دوره‌هایی که در طول تحصیلم داشتم می‌باشد. از زحمات استاد گرانقدرم، احمد ثقفی که با تسلط کامل بر موضوع، ما را در آموختن این مطالب کمک کردند تشکر می‌کنم.

رویا نوری

دوره پانزدهم

مدت‌ها به دنبال یادگیری اصولی زبان توصیف سخت‌افزاری و کار با FPGA بودم...

مدت‌ها به دنبال یادگیری اصولی زبان توصیف سخت‌افزار و کار با FPGA بودم که با شرکت در این دوره، به آن دست یافتم. از مزایای این دوره، نحوه تدریس و تسلط مدرس بر مفاهیم دوره بوده است. امید است که با بهره‌گیری از آموزش‌های این دوره به صورت عملی، آموخته‌های خود را محک بزنم.

اگر هنوز هم سوالی در مورد این دوره دارید، احتمالا جواب آن را در این بخش خواهید یافت

آیا مباحث مطرح شده در دوره آنلاین مشابه دوره حضوری است؟

این دوره دقیقا به چه صورتی برگزار می‌شود؟

ویدئوی ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ آنلاین منتخب دقیقا چه هستند؟

اگر نتوانم در جلسات دوره شرکت کنم چه می‌شود؟

برای مشاهده ویدئوها به چه ابزاری نیاز دارم؟

آیا این دوره آنلاین به صورت زنده برگزار می‌شود؟

چطور می‌توانم در جلسات پرسش و پاسخ آنلاین شرکت کنم؟

آیا بعد از ثبت‌نام در این دوره چیزی برایم ارسال می‌شود؟

آیا این امکان وجود دارد که درس‌ها را به صورت یکجا دریافت کنم؟

آیا بعد از اتمام دوره، دسترسی من به فایل‌ها مسدود خواهد شد؟

چطور می‌توانم سوالاتم را در مورد درس‌ها مطرح کنم؟

آیا برای انجام مثال‌های این دوره باید یک برد FPGA داشته باشم؟

نحوه ثبت‌نام و پرداخت هزینه دوره به چه صورت است؟

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

بعد از اتمام دوره، چه مهارت‌هایی به دست می‌آورم؟

چه پیش‌نیازهایی برای شرکت در این دوره لازم است؟

چطور متوجه شوم که کیفیت این دوره مناسب است؟

تضمین ۱۰۰ درصدی بازگشت هزینه ثبت‌نام دقیقا چیست؟

آیا مبلغ این دوره آموزشی مناسب است؟

آیا هنوز در مورد این دوره سوال یا ابهامی دارید؟

یکی از این دو روش سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید:

شرکت در دوره

دسترسی به تمام هدایا و تخفیف‌ها

تومان

۲,۰۶۷,۰۰۰ ۹,۳۱۵,۰۰۰

 • دسترسی دائمی به محتوای دوره
 • شروع دوره به محض ثبت‌نام
 • ۹ جلسه آموزش ویدئویی
 • ویدئوی ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ منتخب
 • دو هدیه آموزشی به عنوان مکمل دوره
 • تخفیف شرکت در دوره پردازش سیگنال
 • تخفیف شرکت در دوره اینترفیس
شرکت در دوره و خرید برد

دسترسی به تمام هدایا و تخفیف‌ها و برد فراد ۱

برد فراد ۱ در حال حاضر موجود نیست

 • دسترسی دائمی به محتوای دوره
 • شروع دوره به محض ثبت‌نام
 • ۹ جلسه آموزش ویدئویی
 • ویدئوی ۱۰ جلسه پرسش و پاسخ منتخب
 • دو هدیه آموزشی به عنوان مکمل دوره
 • برد آموزش FPGA فراد ۱
 • تخفیف شرکت در دوره پردازش سیگنال
 • تخفیف شرکت در دوره اینترفیس

* ارسال برد با پست پیشتاز و به صورت رایگان انجام می‌شود. حداکثر سه روز کاری بعد از سفارش، برد را دریافت می‌کنید.

پیشنهاد ویژه ثبت‌نام و مهلت استفاده از تخفیف‌ها و هدایای این دوره به زودی به پایان می‌رسد…

در این دوره، با پشت صحنه مراحل طراحی و پیاده‌سازی دیجیتال توسط مهندسان حرفه‌ای آشنا می‌شوید و…

روش‌ها و تکنیک‌هایی را می‌آموزید که حاصل بیش از ۱۵ سال تجربه حرفه‌ای من در زمینه مدیریت و پیاده‌سازی سیستم‌های پیشرفته دیجیتال است.

روی لینک ثبت‌نام کلیک کنید و بعد از پر کردن یک فرم ساده، به جمع مهندسان حرفه‌ای در حوزه شغلی خود بپیوندید.

مشتاقانه منتظر حضور شما در این دوره هستم.

به امید دیدار،

احمد ثقفی
>