مهلت استفاده از تخفیف ۳۵ درصدی:

03
روز
:
 
12
ساعت
:
 
27
دقیقه
:
 
50
ثانیه

مهلت استفاده از این تخفیف به پایان رسیده است!

"سیستم پیشرفته پردازش سیگنال با FPGA"

با سیستم امتحان شده‌ای آشنا شوید که در ۱۵ سال گذشته، پروژه‌های پیچیده پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازشی را به کمک آن انجام داده‌ام

...و از همین سیستم برای پیاده‌سازی انواع الگوریتم‌های پردازش سیگنال در پروژه‌های خودتان استفاده کنید

احمد ثقفی

سلام، من احمد ثقفی هستم،

اگر شما با FPGA و یک زبان توصیف سخت‌افزاری مثل VHDL آشنا هستید، اما نمی‌توانید الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال را با FPGA پیاده‌سازی کنید…

یا در حال انجام پروژه‌ای در حوزه پردازش سیگنال با FPGA هستید و برای تفسیر و تبدیل یک مدل آماده پردازش سیگنال و پیاده‌سازی آن به مشکل برخورده‌اید…

یا فقط می‌خواهید مرتبه شغلی و درآمدتان را با یادگیری مهارتی پیشرفته‌تر در حوزه طراحی دیجیتال با FPGA ارتقاء دهید…

پیشنهاد می‌کنم تمام مطالب این صفحه را به دقت مطالعه کنید چون…

می‌خواهم شما را با یک سیستم ۷-مرحله‌ای امتحان شده آشنا کنم که برای پیاده‌سازی تمام پروژه‌های پردازش سیگنالی که در ۱۵ سال گذشته انجام داده‌ام از آن استفاده کرده‌ام.

به کمک این سیستم شما می‌توانید…

 • انواع الگوریتم‌های پردازش سیگنال را در محیط نرم‌افزاری مثل MATLAB یا به کمک زبان C بررسی و تفسیر کنید
 • این مدل‌ها را به صورتی قابل پیاده‌سازی در FPGA تبدیل کنید
 • الگوریتم پردازشی را به کمک زبان VHDL توصیف و پیاده‌سازی کنید
 • و نتایج مدل MATLAB را با نتایج پیاده‌سازی با VHDL مقایسه کنید تا از صحت پیاده‌سازی خودتان مطمئن شوید

موضوع مهم در ارتباط با این سیستم ۷-مرحله‌ای این است که برای یادگیری و استفاده از آن نیاز به دانستن هیچ فرمول یا دانشی در مورد پردازش سیگنال ندارید و بعد از یادگیری می‌توانید به سرعت، انواع الگوریتم‌های پیچیده پردازش سیگنال را پیاده‌سازی کنید.

به عبارت دیگر، برای یادگیری این سیستم، شما نیاز به آشنایی با الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال ندارید؛ نیاز به دانستن هیچ فرمول ریاضی ندارید؛ و حتی نیاز به آشنایی با نرم‌افزار MATLAB هم ندارید.

تنها پیش‌نیاز برای یادگیری و استفاده از این سیستم، آشنایی نسبی با FPGA و یک زبان توصیف سخت‌افزاری مثل VHDL یا Verilog است.

از انتخابم با توجه مشکلات مسافتی و هزینه‌های سفر و… بسیار راضی هستم...

خیلی خوشحالم که با گروه آموزشی شما آشنا شدم و از انتخابم با توجه مشکلات مسافتی و هزینه‌های سفر و… بسیار راضی هستم. برای شما و همکاران محترمتون آرزوی سلامتی و موفقیت‌های بسیار در زندگی دارم. کیفیت آموزشی، مهارت گفتار و تمام پارامترهای مجموعه عالی است.

کیوان قاسمی  //  دوره پنجم پردازش سیگنال با FPGA

سال‌ها پیش پیاده‌سازی یک الگوریتم ساده هم برایم دشوار بود...

حدود ۱۵ سال پیش، وقتی برای اولین بار شروع به طراحی دیجیتال با FPGA کردم، مثل اکثر افراد مبتدی، عموما مدارات واسط و کنترلی را پیاده‌سازی می‌کردم.

اما همان موقع هم می‌دانستم که این به تنهایی نمی‌تواند باعث پیشرفت من در این حوزه شود. وقتی به افراد حرفه‌ای در این زمینه نگاه می‌کردم، یک مهارت مشترک در همه آنها وجود داشت…

و آن توانایی پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال بود. بنابراین تصمیم گرفتم که حتما این مهارت را یاد بگیرم و به آن مسلط شوم.

من عناوین مرتبطی را از آنها شنیده بودم اما برای یادگیری، هیچ منبع مناسبی نداشتم؛ نه کتابی وجود داشت و نه دوره خاصی. بنابراین شروع به جستجو در اینترنت کردم که البته طبق معمول، فقط اطلاعاتی ناقص به صورت پراکنده به دست می‌آوردم.

از همان اطلاعات استفاده کردم و اولین مدار پردازشی خودم را که یک فیلتر دیجیتال بود طراحی کردم. اما برای اینکه از آن در یک طرح حرفه‌ای استفاده کنم، هنوز راه طولانی در پیش داشتم.

قبل از این که به سیستم پیاده‌سازی که امروز استفاده می‌کنم مسلط شوم، حتی طراحی و پیاده‌سازی یک الگوریتم ساده پردازش سیگنال به کمک FPGA برایم کاری بسیار دشوار و در اکثر موارد، غیر ممکن بود، تا این که…

اتفاقاتی رخ داد که وضعیت شغلی من را متحول کرد

اتفاقی که در آن دوران بسیار به من کمک کرد، شرکت در کلاس “پیاده‌سازی اختصاصی DSP” استادم، مرحوم دکتر فخرایی بود که من را با اصول پیاده‌سازی الگوریتم‌های دیجیتال با FPGA آشنا کرد.

به واسطه آن کلاس، با منابع مناسب‌تری هم برای یادگیری آشنا شدم و توانستم از آنها در محیط کار حرفه‌ای‌ام بهره ببرم.

شانس بزرگتر من، قرار گرفتن در یک محیط شغلی بسیار عالی و امکان استفاده از تجربه افراد حرفه‌ای بود که مدت‌ها پیش از من وارد این حوزه شده بودند.

بررسی روش‌هایی که آنها در پیاده‌سازی سیستم‌های پیچیده پردازش سیگنال به کار برده بودند و ایجاد تغییرات و افزودن قابلیت‌های بیشتر به آنها، تجربه و دانش بسیار ارزشمندی را در مدت زمانی کوتاه به من منتقل کرد.

با مطالعه منابع جدیدی که پیدا کرده بودم و استفاده از تجربیات افراد متبحر در زمینه پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال با FPGA، توانستم به مرور سیستمی را برای پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازشی ایجاد کنم که به کمک آن، به راحتی می‌توانستم انواع الگوریتم‌های پیچیده پردازشی را پیاده‌سازی کنم.

حالا سال‌ها است که سیستم‌های پیچیده پردازش سیگنال دیجیتال را به کمک این سیستم روی تکنولوژی FPGA پیاده‌سازی می‌کنم. در سال‌های گذشته، مدیریت بخش دیجیتال را در چندین شرکت به عهده داشتم و این روش را به بسیاری از همکارانم نیز منتقل کرده‌ام. همکارانی که در حال حاضر، خودشان بخش پیاده‌سازی دیجیتال بسیاری از شرکت‌ها را مدیریت می‌کنند.

...شما هم می‌توانید این تکنیک‌های امتحان شده را بیاموزید و با تسلط بر آنها، رتبه شغلی و درآمدتان را متحول کنید

هیچ محدودیتی برای یادگیری تکنیک‌های سیستم ۷-مرحله‌ای برای پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال با FPGA وجود ندارد.

تنها پیش‌نیاز برای یادگیری این سیستم، آشنایی و تسلط نسبی به یک زبان توصیف سخت‌افزاری مثل VHDL یا Verilog و همچنین نحوه بکارگیری منابع داخلی FPGA است.

شاید اسم دیگر این سیستم را بتوان سیستم بدون فرمول گذاشت چون…

برای استفاده از آن نیاز به آشنایی با هیچ نوع فرمول و الگوریتمی ندارید.

بنابراین اگر می‌خواهید وارد دنیای جذاب پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال با FPGA شوید، همین حالا روی دکمه زیر کلیک کنید و یادگیری سیستم ۷-مرحله‌ای را شروع کنید…

سعی و خطاها و صرف زمان و هزینه‌های بسیار را من قبلا انجام داده‌ام...

روش‌ها و تکنیک‌هایی که امروز به کار می‌برم، حاصل صرف وقت و هزینه زیاد، سعی و خطاهای متوالی، مطالعه کتاب‌های مختلف و استفاده از مشاوره و راهنمایی افراد متبحر در ۱۵ سال گذشته است.

این روش‌ها را در تمام پروژه‌های حرفه‌ای که در این مدت انجام داده‌ام به کار برده‌ام و نهایتا به سیستمی امتحان شده دست پیدا کرده‌ام که شما را قادر می‌سازد:

 • انواع الگوریتم‌های پردازش سیگنال را برای پیاده‌سازی دیجیتال بررسی و آماده کنید
 • و به کمک روش‌های مطمئنی آنها را پیاده‌سازی و تست کنید.

من تمام تکنیک‌ها و روش‌های به کار رفته در این سیستم را در قالب یک برنامه آموزشی قرار داده‌ام و نام آن را “پردازش سیگنال با FPGA” گذاشته‌ام…

معرفی دوره جامع "پردازش سیگنال با FPGA"

سیستمی ۷-مرحله‌ای برای پیاده‌سازی انواع الگوریتم‌های پردازش سیگنال در FPGA بدون نیاز به هیچ فرمول یا دانش قبلی در مورد الگوریتم‌ها

در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA دقیقا همان روشی را که در مدت بیش از ۱۵ سال گذشته برای پیاده‌سازی انواع الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال با FPGA به کار برده‌ام آموزش می‌دهم.

این روش را در چند سال گذشته به بسیاری از همکارانم نیز منتقل کرده‌ام و در حال حاضر، بسیاری از آنها به کمک همین سیستم، بخش پیاده‌سازی دیجیتال در شرکت‌های مختلف را هدایت می‌کنند.

اگر شما با FPGA و یکی از زبان‌های VHDL یا Verilog آشنایی دارید، اما برای پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال با FPGA به مشکل برخورده‌اید، این دوره به شما می‌آموزد چطور به کمک یک سیستم ۷-مرحله‌ای بتوانید به راحتی الگوریتم مورد نظرتان پیاده‌سازی کنید.

اگر با الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال آشنایی ندارید، این دوره، نحوه پیاده‌سازی الگوریتم‌ها را بدون نیاز به آشنایی با آنها و مطرح کردن حتی یک فرمول و رابطه ریاضی به شما می‌آموزد.

اگر تا به حال تجربه‌ای با نرم‌افزار MATLAB نداشته‌اید، این دوره تمام آنچه از این نرم‌افزار برای شما لازم است را در قالب چندین مثال کاربردی و به صورت قدم به قدم به شما می‌آموزد.

ویژگی‌های دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA

شما به محض ثبت‌نام در این دوره، به درس‌های اولین جلسه دسترسی خواهید داشت و می‌توانید همین حالا یادگیری را شروع کنید. در هر هفته، دو جلسه جدید در دسترس شما قرار می‌گیرند. کل دوره و هدایای آن مجموعا شامل حدود ۳۳ ساعت آموزش ویدئویی است که در پنج هفته در دسترس شما قرار می‌گیرد. آموزش‌های ویدئویی این جلسات در بخش دوره‌های شما در سایت قرار می‌گیرد. این آموزش‌های ویدئویی برای همیشه در این بخش ویژه باقی خواهند ماند و بنابراین شما می‌توانید یادگیری را با سرعت دلخواه خودتان پیش ببرید.

امکان شرکت از هر نقطه از جهان

این دوره آنلاین، از ده جلسه آموزش ویدئویی از قبل ضبط شده تشکیل شده است. هر کدام از جلسات، شامل چندین درس هستند. تمام درس‌ها به صورت آنلاین قابل مشاهده هستند. همچنین قابل دانلود نیز هستند.

۱۰ جلسه آموزشی ویدئویی

این دوره شامل ۱۰ جلسه آموزش ویدئویی از قبل ضبط شده است. به محض ثبت‌نام در دوره، به ویدئوهای مربوط به جلسه اول دسترسی خواهید داشت. در هر هفته، دو جلسه در دسترس شما قرار می‌گیرد.

پیاده‌سازی شش پروژه کامل

در این دوره، شش مثال بسیار کاربردی و مهم را از ابتدا یعنی از مدل‌سازی در نرم‌افزار متلب تا پیاده‌سازی به کمک زبان VHDL بر مبنای روش ۷-مرحله‌ای معرفی شده در این دوره انجام می‌دهم.

ارسال تمرین‌های هفتگی

هر هفته یک تمرین کامل را در بخش "دوره‌های من" قرار می‌دهم تا به کمک آن بتوانید نکاتی را که در دوره می‌آموزید با یک مثالِ به دقت انتخاب شده تمرین کنید و بر آن مسلط شوید.

کدهای VHDL و فایل‌های متلب

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌تواند مهارت شما را در پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال با FPGA افزایش دهد، مطالعه و تحلیل کدهای نوشته شده توسط افراد حرفه‌ای است. به همین دلیل، کد VHDL و فایل‌های مدل نرم‌افزار MATLAB را که برای مثال‌های کاربردی این دوره طراحی کرده‌ام به طور کامل و طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار خواهم داد.

جزوه دستورالعمل پیاده‌سازی مثال‌ها

مثال‌هایی که در این دوره پیاده‌سازی می‌شوند شامل فرآیند نسبتا طولانی از مدل‌سازی تا پیاده‌سازی هستند. دستورالعمل کامل انجام مجدد این مثال‌ها را در انتهای هر جلسه در بخش "دوره‌های من" قرار می‌دهم. بنابراین، می‌توانید شش مثال بسیار مهم و کاربردی که در این دوره مطرح می‌شوند را بارها و بارها تمرین کنید تا کاملا به پیاده‌سازی الگوریتم‌ها مسلط شوید.


جزئیات دوره پردازش سیگنال با FPGA

دوره پردازش سیگنال با FPGA یک دوره آنلاین است که شامل ۱۰ جلسه آموزش ویدئویی از قبل ضبط شده می‌شود.

در هر جلسه، شما را با بخشی از سیستم ۷-مرحله‌ای پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازشی آشنا می‌کنم و با انجام تمرینات عملی، به صورت قدم به قدم مراحل مختلف پیاده‌سازی را به شما نشان می‌دهم.

در هر هفته، یک تمرین کامل را در بخش دوره‌های شما قرار می‌دهم تا بتوانید آموخته‌هایتان را به طور دقیق تمرین کنید.

برای اینکه در حین و بعد از پایان دوره بتوانید مطالب و روش‌های آموزش داده شده را راحت‌تر پیگیری کنید، برای هر کدام از مثال‌های دوره، یک دستورالعمل پیاده‌سازی تهیه کرده‌ام که در قالب فایل PDF قابل دانلود است.

مثال‌هایی که در دوره مطرح می‌شوند، نسبتا طولانی و پیچیده هستند و لازم است شما هم مجددا آنها را چندین بار انجام دهید تا کاملا به روش کار مسلط شوید. اما با توجه به وجود مراحل متنوع برای انجام هر مثال، ممکن است انجام دوباره مثال‌ها کمی مشکل باشد. به همین دلیل، برای هر کدام از مثال‌ها یک دستورالعمل مستقل تهیه کرده‌ام که مراحل انجام آن را قدم به قدم به شما یادآوری می‌کند.

به کمک این دستورالعمل می‌توانید تمام مراحل هفت‌گانه پیاده‌سازی الگوریتم‌ها را برای انجام مثال‌های کاملی که در دوره مطرح می‌شوند، خودتان در خانه پیگیری کنید و بدون مشکل دوباره آنها را انجام دهید.

بنابراین، من فقط پیاده‌سازی را به شما آموزش نخواهم داد، بلکه به کمک مثال‌ها و دستورالعمل‌هایی که در اختیارتان قرار می‎دهم، شما را در حین و بعد از پایان دوره هدایت خواهم کرد تا بتوانید با انجام تمرین‌ها و پیگیری دستورالعمل‌ها، به نقطه آمادگی کامل برای پیاده‌سازی الگوریتم‌ها برسید.

تمام کدهای VHDL، فایل‌های مدل و کدهای MATLAB مربوط به مثال‌هایی که در دوره مطرح می‌شوند را به صورت کاملا مرتب و طبقه‌بندی شده در بخش دوره‌های شما در اختیار شما قرار خواهم داد.

تعدادی از موضوعاتی که در این دوره یاد خواهید گرفت...

 • سیستم ۷-مرحله‌ای پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال با FPGA که به شما کمک می‌کند انواع الگوریتم‌های پردازشی را به راحتی و بدون نیاز به دانش قبلی در مورد پردازش سیگنال پیاده‌سازی کنید
 • نحوه پیاده‌سازی محاسبات علامتدار در FPGA به کمک روش نمایش مکمل دو یا two’s complement و معرفی یک روش امتحان شده برای بکارگیری این نمایش در زبان VHDL
 • معرفی ویژگی‌های کمتر شناخته شده روش مکمل دو و کاربرد آنها در ساده‌سازی پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال
 • نحوه پیاده‌سازی محاسبات اعشاری در FPGA به کمک سیستم نمایش fixed-point
 • مقایسه سیستم نمایش floating-point و fixed-point برای انجام محاسبات اعشاری و بررسی دلایل انتخاب هر کدام در پیاده‎سازی با FPGA
 • بررسی مفهومی سیستم fixed-point و معرفی روش s.m.n برای تحلیل مدل fixed-point بدون نیاز به فرمول یا آشنایی قبلی با الگوریتم
 • نحوه انجام عملیات جمع و ضرب در سیستم نمایش fixed-point و پیاده‌سازی آن به کمک زبان VHDL
 • روش بررسی مدل floating-point در نرم‌افزار MATLAB و تبدیل آن به مدل fixed-point برای دستیابی به کمترین عرض بیت لازم برای انجام محاسبات
 • بررسی اثرات کاهش عرض بیت مقادیر و محاسبات (کوانتیزاسیون) در سیستم نمایش fixed-point و معیارهای انتخاب بهترین عرض بیت برای پیاده‌سازی در FPGA
 • انجام شش مثال و تمرین کاربردی به صورت قدم به قدم برای پیاده‌سازی مدل‌های fixed-point به کمک زبان VHDL و معرفی انواع تکنیک‌های سیستمی و پیاده‌سازی برای افزایش سرعت و کاهش حجم مدارات پردازشی
 • آشنایی با مفاهیم رنج، رزولوشن و رنج دینامیکی در سیستم نمایش fixed-point
 • معرفی انواع ساختارهای فیلترهای دیجیتال FIR و IIR و پیاده‌سازی کامل آنها از مدل‌سازی در نرم‌افزار MATLAB تا پیاده‌سازی به زبان VHDL و مقایسه نتایج آنها
 • استفاده از قابلیت FDATool در نرم‌افزار MATLAB برای طراحی انواع فیلترهای دیجیتال و تبدیل مدل floating-point به مدل fixed-point
 • مثال‌های عملی متعدد برای اعمال تکنیک پایپ‌لاین به منظور افزایش سرعت مدارات دیجیتال
 • استفاده از خاصیت تقارن یا symmetry در فیلترهای دیجیتال FIR برای کاهش حجم پیاده‌سازی در FPGA
 • آشنایی با مفهوم کری و سرریز در سیستم نمایش مکمل دو و نحوه تشخیص آنها در زبان VHDL
 • روش‌های کنترل سرریز در مدارات دیجیتال و نحوه پیاده‌سازی آن در FPGA
 • نحوه نمایش اعداد مختلط و پیاده‌سازی محاسبات مختلط در FPGA و نکاتی که برای بهینه‌سازی پیاده‌سازی باید رعایت کرد
 • معرفی الگوی استاندارد کدنویسی برای دستیابی به حداکثر سرعت و پرهیز از مشکلات سنتز و پیاده‌سازی کد
 • مراحل شبیه‌سازی مدل floating-point و fixed-point در نرم‌افزار MATLAB و ذخیره‌سازی ورودی‌ها و خروجی‌ها در فایل متن
 • نحوه ساخت تست‌بنچ برای کدهای VHDL و ذخیره‌سازی نتایج شبیه‌سازی در فایل متن به منظور مقایسه با خروجی مدل fixed-point در نرم‌افزار MATLAB
 • نحوه ارتباط نرم‌افزار MATLAB و نرم‌افزار ISE برای تست و درستی‌آزمایی الگوریتم پیاده‌سازی شده با زبان VHDL
 • معرفی منابع دیجیتالی موجود در FPGA که در پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال به کار می‌روند و روش‌های اصولی استفاده از آنها برای جلوگیری از خطاهای رایج در این زمینه
 • نحوه پیاده‌سازی صحیح عملگرهای جبری مهم مثل جمع، ضرب و تقسیم در FPGA
 • روش‌های مرسوم پیاده‌سازی توابع خاص مثل جذر و سینوس در FPGA و بررسی معایب و مزایای هر کدام
 • معرفی IP Coreهای پرکاربرد در پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال (تقسیم کننده، FFT، فیلتر FIR و…) و نحوه تنظیم پارامترهای آنها
 • معرفی دو روش برای پیاده‌سازی خط تاخیر یا delay lineهای کوتاه و بلند در FPGA
 • معرفی مفهوم فیلتر دیجیتال و الگوریتم FFT به عنوان پرکاربردترین ماجول‌ها در پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال
 • معرفی ابزار System Generator و پیاده‌سازی یک الگوریتم نمونه به کمک آن
 • آشنایی با اصطلاحات مهم در پردازش سیگنال مثل: کوانتیزاسیون، خطای کوانتیزسیون، رنج دینامیکی، اثرات عرض بیت محدود، روند کردن، truncation، latency و پایپ‌لاین

به جز موارد بالا، تمرین‌های زیر را هم به صورت کامل و قدم به قدم از مرحله مدل‌سازی در نرم‌افزار MATLAB تا پیاده‌سازی در FPGA و مقایسه نتایج آنها در کارگاه انجام خواهم داد:

 • پیاده‌سازی یک الگوریتم ساده برای معرفی روش تحلیل روی کاغذ سیستم fixed-point
 • پیاده‌سازی فیلتر FIR با ساختارهای Direct-Form و Transposed و اعمال تکینک‌های پایپ‌لاین و تقارن
 • پیاده‌سازی فیلتر IIR با ساختارهای Transposed Direct-Form II و Cascade
 • پیاده‌سازی فیلتر Moving Average و معرفی روشی برای کاهش حجم آن
 • پیاده‌سازی کانولوشن در حوزه فرکانس به کمک FFT و IFFT
 • پیاده‌سازی الگوریتم تشخیص پالس و تخمین فرکانس از یک سیستم واقعی

در ابتدا برای شرکت در این دوره بسیار مردد بودم...

در ابتدا برای شرکت در این دوره بسیار مردد بودم. اما با توجه به ویدئوها و مطالب عالی که در سایت موسسه فراد اندیش دیدم، تصمیم گرفتم به این دوره اعتماد کنم و واقعا هم پاسخ اعتمادم رو گرفتم. من دوره‌های زیادی گذراندم ولی این دوره واقعا متفاوت و مفید بود. به نظرم برای کسانی که می‌خواهند در حوزه پردازش سیگنال با FPGA کار کنند، شرکت در این دوره، یک سکوی پرتاب است. در انتها از جناب آقای مهندس ثقفی کمال تشکر را دارم که مطالب بسیار سطح بالا را با بیان بسیار شیوا و در قالب یک طرح درس مناسب در اختیار ما قرار دادند.

رویا عظیمی  //  دوره سوم پردازش سیگنال با FPGA

خودتان را در جایگاه مناسب پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال قرار دهید تا متمایز شوید

در دنیای پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازشی، دو جایگاه شناخته شده و یک جایگاه کمتر شناخته شده وجود دارد.

اگر می‌خواهید به عنوان یک پیاده‌سازی حرفه‌ای مطرح شوید، خودتان را در جایگاه کمتر شناخته شده قرار دهید.

جایگاه اول مربوط به مهندسان سیستم و توسعه دهندگان الگوریتم‌های پردازش سیگنال است. آنها الگوریتم‌ها را در محیطی مثل نرم‌افزار MATLAB توسعه می‌دهند و مبنای محاسباتشان نمایش اعشاری با دقت بسیار زیاد (floating-point) است. این جایگاه در حیطه تخصص و علاقه ما قرار ندارد.

جایگاه دوم مربوط به پیاده‌سازان دیجیتال است. مهندسانی که یک ماجول تعریف شده دیجیتال را به کمک تکنولوژی مثل FPGA پیاده‌سازی می‌کنند. در این مرحله، پیاده‌سازی با دقت اعشاری محدود (fixed-point) انجام می‌شود. این جایگاه مربوط به تخصص و علاقه ما است، اما افراد زیادی در آن قرار دارند و حضور شما در آن نمی‌تواند مزیت زیادی برای شما ایجاد کند.

در فرآیند طراحی و پیاده‌سازی یک سیستم پردازشی دیجیتال، مهندسان جایگاه اول، سیستم را طراحی و مهندسان جایگاه دوم، قرار است سیستم را پیاده‌سازی کنند. اما آنها نمی‌توانند مدل‌های تهیه شده توسط مهندسان جایگاه اول را مستقیما دریافت و پیاده‌سازی کنند، چون زبان مشترکی با آنها ندارند.

اما جایگاهی که شما باید در آن قرار بگیرید...

جایگاه سوم (کمتر شناخته شده) محلی است بین جایگاه اول و جایگاه دوم. وظیفه شما در این جایگاه، تحویل گرفتن الگوریتم‌های طراحی شده توسط مهندسان جایگاه اول است.

بعد از آن، شما الگوریتم را بررسی می‌کنید. سپس در همان محیطی که مدل شده‌اند (مثلا نرم‌افزار MATLAB) آزمایشاتی انجام می‌دهید تا کمترین عرض بیت‌های قابل قبول برای نمایش اعداد و انجام محاسبات را به دست آوردید.

بعد از آن، یک طرح کلی برای پیاده‌سازی آماده می‌کنید و سپس سیستم را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم می‌کنید. این بخش‌های کوچک‌تر را به مهندسان جایگاه دوم می‌دهید تا پیاده‌سازی کنند.

در نهایت، بخش‌های پیاده‌سازی شده توسط مهندسان جایگاه دوم را تحویل می‌گیرد و با انجام آزمایشاتی از صحت عملکرد آنها مطمئن می‌شوید و سپس مرحله به مرحله آنها را در طرح اصلی تجمیع می‌کنید.

اگر می‌خواهید در این حوزه کاری نسبت به رقیبانتان متمایز شوید و بتوانید مدیریت بخش‌های پیاده‌سازی دیجیتال را به عهده بگیرید، خودتان را در جایگاه سوم قرار دهید.

خبر خوش برای شما این است که…

سیستم ۷-مرحله‌ای که در این دوره به شما آموزش خواهم داد، شما را برای قرار گرفتن در جایگاه کمتر شناخته شده سوم آماده می‌کند.

چرا این دوره متفاوت از دوره‌های مشابه است؟

اگر می‌خواهید به راحتی در یک محیط حرفه‌ای قرار بگیرید و بتوانید نیازمندی‌های یک پروژه جدی و بزرگ پردازش سیگنال را برآورده کنید، دو مهارت را باید در خودتان تقویت کنید:

 • تسلط به کدنویسی اصولی
 • تسلط به استفاده صحیح از منابع داخلی FPGA

شما احتمالا در مورد قابلیت‌های نسبتا جدیدی مثل HLS و System Generator شنیده‌اید. اینها نرم‌افزارهایی هستند که شما را قادر می‌سازند بدون کدنویسی، مدارات دیجیتال را به کمک زبان C یا به صورت مدل‌سازی در نرم‌افزار MATLAB طراحی کنید.

اگرچه این قابلیت‌ها می‌توانند زمان انجام یک پروژه را به نحو چشمگیری کاهش دهند، اما در حال حاضر، هیچ پیاده‌ساز حرفه‌ای در حوزه FPGA، فقط به این نرم‌افزارها اتکا نمی‌کند.

دلیل آن این است که هنوز هم کدی که توسط یک پیاده‌سازی حرفه‌ای نوشته شود، از نظر سرعت و مقدار منابع مصرف شده در FPGA نسبت به کدی که حاصل از نرم‌افزاری مثل System Generator است بهینه‌تر است.

بنابراین بر خلاف بسیاری از دوره‌های مشابه، من موضوع پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال با FPGA را محدود به آموزش و معرفی نرم‌افزاری مثل System Generator و استفاده محض از IP Coreها نمی‌کنم.

با اینکه این نرم‌افزار هم معرفی و آموزش داده خواهد شد، اما تاکید بیشتر من به مفاهیم و موضوعاتی خواهد بود که بتوانند توانایی لازم برای قرار گرفتن در یک محیط حرفه‌ای و انجام پروژه‌های پیچیده پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال را به شما بدهند.

آیا این دوره برای شما مناسب است؟

اگر شما با FPGA و یکی از زبان‌های توصیف سخت‌افزاری مثل VHDL یا Verilog به طور نسبی آشنایی دارید و تمایل دارید رتبه و جایگاهتان را به عنوان یک طراح دیجیتال با FPGA به نحو چشمگیری متحول کنید، ثبت‌نام در این دوره می‌تواند هوشمندانه‌ترین انتخاب شما برای پیشرفت فوری در این حوزه باشد.

اگر با FPGA و یک زبان توصیف سخت‌افزاری آشنایی ندارید، یا اینکه فقط تمایل دارید مدارات واسط و کنترلی را با FPGA طراحی کنید، به شرکت در این دوره نیازی ندارید.

و نکته آخر اینکه من در این دوره، طراحی الگوریتم‌های پردازش سیگنال را آموزش نمی‌دهم. موضوع اصلی این دوره، نحوه پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال با FPGA است. گرچه در حین آموزش، در مورد بسیاری از الگوریتم‌ها و مفهوم آنها صحبت می‌کنم، اما طراحی الگوریتم‌های پردازشی، تخصصی کاملا مستقل است که فراتر از بحث ما در این دوره است.

نظرات شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی

دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA در آموزشگاه فراد اندیش به مدت دو سال و مجموعا ۹ بار به صورت حضوری برگزار شده است. این نظرات بعضی از شرکت‌کنندگان در مورد این دوره است.

از ویژگی‌های خوب این کلاس این است که تنها تمرکز بر روی موارد کاربردی است که نتیجه آن، استفاده مفید از مدت زمان کلاس است و دیگر ویژگی ارزشمند آن، ارائه نکاتی است که نتها با تجربه انجام کار در این زمینه می‌توان کسب کرد.

مسعود محجوبی  //  دوره اول

به نظر بنده، این دوره در کنار سادگی زبان توضیح، مطالب بسیار عمیقی را پوشش می‌دهد و برای کسانی که نیاز به دریافت مطالب عملی و کاربردی دارند بسیار مفید است. بنده به شخصه در طول حضور در این کلاس از این مطالب در پروژه دانشگاهی استفاده کردم و نمره بسیار بالایی دریافت کردم و حتی به بعضی از اساتید بعضی مطالب را آموختم.

امین میرزازاده نافع  //  دوره پنجم

دوره آموزشی پردازش سیگنال با FPGA جزء بهترین دوره‌های آموزشی است که بنده سپری نموده‌ام. همچنین با قرار دادن فایل‌های ویدئویی آموزشی رایگان که در اختیار عموم قرار داده‌اید، جنابعالی خدمت بزرگی به پیشرفت علم در سطح کشوری انجام داده‌اید. از همه زحمات شما کمال تشکر را دارم.

محمد جوادیان  //  دوره ششم

هدایای دوره پردازش سیگنال با FPGA

هدایا و تخفیف‌هایی که با شرکت در این دوره دریافت می‌کنید

با شرکت در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA، چهار دوره آموزشی آنلاین تخصصی و تخفیف‌هایی به ارزش مجموع ۶,۵۹۵,۰۰۰ تومان را به عنوان هدیه و به صورت رایگان دریافت می‌کنید:

لوگوی دوره آنلاین تست مدار با چیپ‌اسکوپ

۱

دوره آنلاین تکنیک‌های پیشرفته تست مدار با ChipScope: با شبیه‌سازی و مدل‌سازی به تنهایی نمی‌توان درستی عملکرد یک مدار را ثابت کرد. تنها روشی که به کمک آن می‌توانید صحت عملکرد مدارتان را به مدیر یا کارفرما نشان دهید، تست مدار روی FPGA است. بهترین ابزار برای انجام این تست، استفاده از ChipScope است.

لوگوی دوره الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA

۲

دوره آنلاین الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA: شما جزء کسانی که تا سال‌ها با سعی و خطا کدنویسی می‌کنند نباشید! در این برنامه ویدئویی با تکنیک‌هایی آشنا می‌شوید که رعایت نکردن آنها باعث بروز اشکالاتی در مدارتان می‌شود که با بررسی منطقی کد نمی‌توان آنها را کشف کرد.

لوگوی دوره رازهای افزایش سرعت مدار در ISE

۳

دوره آنلاین رازهای افزایش سرعت مدار در ISE: آیا شما هم مانند اکثر پیاده‌سازان دیجیتال با FPGA، بعد از نوشتن یک کد، فورا دکمه سنتز را انتخاب می‌کنید؟ اگر جواب مثبت است، شما قابلیت‌های بسیار زیادی را برای پیاده‌سازی یک مدار با کارایی و سرعت بهینه از دست داده‌اید!

لوگوی دوره آنلاین طراحی نهفته با میکروبلیز

۴

دوره آنلاین طراحی نهفته با میکروبلیز: در تمام FPGAهای شرکت زایلینکس می‌توانید میکروکنترلری را پیاده‌سازی کنید به نام میکروبلیز. این میکروکنترلر که دارای ارتباط مستقیم با بقیه مدار شما درون FPGA است می‌تواند بسیاری از وظایف کنترلی و اینترفیسی را به جای FPGA انجام دهد.

لوگوی دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA

۵

۲۰ درصد تخفیف ثبت‌نام در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA: در صورت ثبت‌نام در این دوره، می‌توانید در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA با تخفیف ۲۰ درصدی شرکت کنید.

لوگوی اینترفیس

۶

۲۰ درصد تخفیف ثبت‌نام در دوره آنلاین اینترفیس با FPGA: در صورت ثبت‌نام در این دوره، می‌توانید در دوره آنلاین اینترفیس با FPGA با تخفیف ۲۰ درصدی شرکت کنید.

برد آموزش FPGA فراد ۱

۷

۳۳ درصد تخفیف برای خرید برد آموزش FPGA فراد ۱: اگر در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA شرکت کنید، می‌توانید در صورت تمایل، برد فراد ۱ را با ۳۳ درصد تخفیف تهیه کنید و تمرینات را به صورت عملی در خانه انجام دهید. (برد فراد ۱ در حال حاضر موجود نیست.)

احمد ثقفی  //  مدرس دوره

بیش از ۱۵ سال است که در زمینه طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های دیجیتال مبتنی بر تکنولوژی FPGA فعال هستم و تا کنون پروژه‌های صنعتی زیادی را در این حوزه مدیریت کرده و با موفقیت ارائه داده‌ام.

مدیر و موسس گروه مهندسی فراد اندیش هستم که در زمینه مشاوره و آموزش در حوزه طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های دیجیتال فعال است و در هشت سال گذشته، دوره‌های طراحی دیجیتال با FPGA و پردازش سیگنال با FPGA را بیش از ۳۵ مرتبه برگزار کرده‌ام.

در دوره پردازش سیگنال با FPGA قصد دارم این تجربیات را با شما به اشتراک بگذارم تا راه طولانی را که من برای رسیدن به این نقطه طی کردم، شما بسیار سریع‌تر طی کنید.

نظرات شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی

شرکت کنندگانی که در دوره‌های قبلی ما حضور داشتن، نظرشان را در مورد نحوه تدریس در کلاس برای ما نوشتند:

حسن کارصدیقی

روش‌های ارائه شده بهینه به نظر می‌رسند...

با تشکر از جناب آقای ثقفی. مطالب ارائه شده در این کلاس بسیار خوب و مناسب بودند و روش‌های ارائه شده نیز بهینه به نظر می‌رسند (بعد از مطرح کردن این روش‌ها با افرادی که سالها در این زمینه کار کرده بودند متوجه عدم اطلاع دقیق آنها از این روش‌ها شدم که حس اعتماد به نفس بالایی به من داد.) تسلط جنابعالی بر مباحث ارائه شده فوق‌العاده بود.

حسن کارصدیقی  //  دوره اول پردازش سیگنال با FPGA

هر آنچه را که از ایشان پرسیده می‌شود بدون منت پاسخ می‌دهند...

این دوره یکی از بهترین دوره‌هایی است که در تهران و کل کشور برگزار می‌شود و مطالب آن بسیار ارزشمند است. مهمترین فاکتوری که من در حین دوره به آن رسیدم و برای من خیلی ارزشمند هست و در دوره‌های دیگر این فاکتور را پیدا نکردم این است که استاد ثقفی بدون هیچ چشم‌داشتی هر آنچه را که از ایشان پرسیده می‌شود بدون منت پاسخ داده و انتقال دانش را به طور کامل انجام می‌دهند.

محمدامین معزی  //  دوره دوم پردازش سیگنال با FPGA

بدون هیچ چشمداشتی اطلاعات خودشان را با ما به اشتراک گذاشتند...

دوره خیلی مفیدی بود و تشکر از آقای ثقفی که بدون هیچ چشمداشتی اطلاعات خودشان را با ما به اشتراک گذاشتند. امیدوارم به هر چیزی که می‌خواهند دست پیدا کنند و آرزوی سلامتی و موفقیت برای ایشان دارم و امیدوارم به جاهای خوبی برسیم که جوابگوی زحمات ایشان باشد.

سید دانیال صید  //  دوره سوم پردازش سیگنال با FPGA

نحوه ارائه استاد ثقفی تصور رایج را در مورد FPGA از بین می‌برد...

بر خلاف تصور رایج مبنی بر پیچیدگی کار با FPGA به ویژه در حوزه پردازش سیگنال، نحوه ارائه استاد ثقفی این تصور را از بین می‌برد. صرفا آشنایی با VHDL و ساختار FPGA برای گذراندن موفقیت‌آمیز این دوره کفایت می‌کند.

محمدکاظم جاوید  //  دوره اول پردازش سیگنال با FPGA

تمام خدماتی که با شرکت در این دوره دریافت می‌کنید:

۱۰ جلسه آموزش ویدئویی دوره پردازش سیگنال با FPGA

مبلغ: ۲,۵۹۷,۰۰۰ تومان ۱,۶۸۷,۰۰۰ تومان

این بخش اصلی آموزش‌ها است که مجموعا از ۷۵ درس ویدئویی از قبل ضبط شده به همراه تمرین‌ها و فایل‌های مثال‌ها و پاسخ آنها تشکیل شده است.

دوره آنلاین تکنیک‌های پیشرفته تست مدار با ChipScope

مبلغ: ۷۹۷,۰۰۰ تومان رایگان

این دوره آنلاین، یکی از آموزش‌های تکمیلی دوره پردازش سیگنال با FPGA است که در آن با ابزار چیپ‌اسکوپ برای تست عملی مدار در FPGA به طور کامل و به صورت عملی در قالب چهار درس آشنا می‌شوید. 

دوره آنلاین الگوی استاندارد کدنویسی برای FPGA

مبلغ: ۷۹۷,۰۰۰ تومان رایگان

این دوره آنلاین، یکی از آموزش‌های تکمیلی دوره پردازش سیگنال با FPGA است که در آن با تکنیک‌های پیشرفته کدنویسی و پیاده‌سازی با FPGA در قالب چهار درس آشنا می‌شوید. 

دوره آنلاین رازهای افزایش سرعت مدار در ISE

مبلغ: ۷۹۷,۰۰۰ تومان رایگان

این دوره آنلاین، یکی از آموزش‌های تکمیلی دوره پردازش سیگنال با FPGA است که در آن با تکنیک‌های پیشرفته افزایش سرعت مدار و اینترفیس حرفه‌ای با قطعات جانبی در قالب سه درس آشنا می‌شوید. 

دوره آنلاین طراحی نهفته با میکروبلیز

مبلغ: ۱,۲۷۷,۰۰۰ تومان رایگان

این دوره آنلاین، یک آموزش کامل در مورد نحوه استفاده از میکروکنترلر قابل پیاده‌سازی در FPGAهای شرکت زایلینکس یعنی میکروبلیز است که فقط به شرکت کنندگان در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA به عنوان هدیه ارائه می‌شود.

تخفیف ۲۰ درصدی شرکت در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA

مبلغ: ۲,۲۹۷,۰۰۰ تومان ۱,۸۳۷,۰۰۰ تومان (شرکت در این دوره، اختیاری است)

شرکت کنندگان در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA می‌توانند در صورت تمایل از تخفیف ۲۰ درصدی برای شرکت در دوره آنلاین طراحی دیجیتال با FPGA استفاده کنند.

تخفیف ۲۰ درصدی شرکت در دوره آنلاین اینترفیس با FPGA

مبلغ: ۳,۷۹۷,۰۰۰ تومان ۳,۰۳۷,۰۰۰ تومان (شرکت در این دوره، اختیاری است)

شرکت کنندگان در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA می‌توانند در صورت تمایل از تخفیف ۲۰ درصدی برای شرکت در دوره آنلاین اینترفیس با FPGA استفاده کنند.

تخفیف ۳۳ درصدی برای خرید برد آموزش FPGA فراد ۱

برد فراد ۱ در حال حاضر موجود نیست و زمان موجود شدن دوباره آن مشخص نیست.

شرکت کنندگان در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA می‌توانند در صورت تمایل، برد آموزش FPGA فراد ۱ را با ۳۳ درصد تخفیف سفارش دهند.

ارزش تخفیف‌ها و هدایای این دوره ۸,۴۸۵,۰۰۰ تومان است. اما در صورتیکه ثبت‌نام خودتان را تا قبل از پایان مهلت این پیشنهاد فوق‌العاده تکمیل کنید، می‌توانید با پرداخت فقط ۱,۶۸۷,۰۰۰ تومان نه تنها در دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA شرکت کنید، بلکه از تمام این تخفیف‌ها و هدایای آموزشی هم استفاده کنید.

همین حالا یادگیری این مهارت جذاب و پرکاربرد را شروع کنید:

به محض ثبت‌نام در دوره به اولین جلسه آن دسترسی خواهید داشت

۸,۴۸۵,۰۰۰ تومان  ۱,۶۸۷,۰۰۰ تومان

دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA

%۱۰۰


تضمین کیفیت

دوره


تضمین بازگشت ۱۰۰ درصدی شهریه بعد از ۷ روز

من به مفید بودن و قابل استفاده بودن مطالب ارائه شده در این دوره کاملا اطمینان دارم و می‌خواهم شما هم هیچ ریسکی در سرمایه‌گذاری که برای این دوره انجام می‌دهید نداشته باشید…

بنابراین، به شما تضمین می‌دهم اگر در دو جلسه اول این دوره شرکت کردید و تمام تمرینات آن را انجام دادید، و تا روز قبل از جلسه سوم به این نتیجه رسیدید که مطالب و روش‌های ارائه شده در دوره برای شما مفید نبوده و نمی‌تواند شما را به هدفی که داشته‌اید برساند، بعد از درخواست شما، تمام هزینه ثبت‌نام را بدون هیچ کم و کاستی به شما پس خواهم داد.

نظرات شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی

من سالهای اخیر با متلب کار نکرده بودم و همینطور با مسایل مخابراتی فیلتر و FFT و غیره. برای همین گاهی علی‌رغم توضیحات مفصل شما از کلاس جا می‌موندم که مطمئنا با در اختیار داشتن voice و اسلایدها این موضوع رفع میشه. در کل فکر می‌کنم طراحی این دوره به لحاظ انتخاب محتوا و مدت زمان دوره خیلی خوب و مفید بود. عشق شما به کارتون، انرژی زیاد شما و هزینه‌های زمانی سنگینی که صرف تولید محتوای با کیفیت می‌کنید و اینکه در ارائه مطالب خست نمی‌کنید و وسواسی که برای انتقال هر چه بهتر مطالب دارید باعث می‌شود که نه تنها در کار خود ارزش آفرینی کنید، بلکه یک شخصیت الهام بخش باشید و به صورت غیر مستقیم بیاموزید که سعی کنم در کار خود به بهترینِ خودمان تبدیل شویم.


پروین طالبی زاده  //  دوره چهارم

کلاسی که در آن شرکت کردم، واقعا برای من مفید بود و در هر جلسه با انگیزه حضور پیدا کردم. جنابعالی چون مطالبی را که ارائه می‌دهید حاصل تجربه کاری‌تان می‌باشد و آنها را خوب درک کردید، این مفاهیم به خوبی به مخاطبانتان انتقال داده می‌شود. خوشبختانه تئوری هم در حد نیاز ارائه شد. و به خوبی از ورود به تئوری‌های غیر کاربردی پرهیز شد. اینجانب دانشجوی دکتری هستم و اعتقاد دارم تقریبا همه دوستان در صورت نیاز می‌توانند به منابع و مراجع رجوع کرده و هر تئوری که نیاز دارند را فرا بگیرند. آنچه که مهم بود و جنابعالی به خوبی از عهده آن برآمدید، لزوم فراگیری مفاهیم غیر پیچیده کاربردی بود که جهت در آن مشخص گردد.

مسلم علیدوستی  //  دوره چهارم

اگر بار اطلاعاتی دوره طراحی دیجیتال را بخواهم با این دوره مقایسه کنم، با این که دوره طراحی دیجیتال واقعا مفاهیم مفید و با ارزشی توسط استاد محترم ارائه شد، اما در این دوره، ۱۰۰ برابر دوره طراحی مفاهیم با ارزش‌تر و کاربردی‌تر بودند، و من به دیگران پیشنهاد می‌کنم که واقعا از حضور استاد در دوره پردازش سیگنال با FPGA بهره ببرند. زیرا که واقعا اطلاعاتی که در این دوره یاد می‌گیرند به جرات می‌توان گفت در جایی دیگر وجود ندارد. در آخر، نهایت تشکر و قدردانی را نسبت به استاد محترم مهندس احمد ثقفی دارم.

علی بحری //  دوره دوم

سوالات متداول در مورد

دوره آنلاین پردازش سیگنال با FPGA

این دوره دقیقا به چه صورتی برگزار می‌شود؟

آیا می توانم تمام درس‌ها را به صورت یکجا دریافت کنم؟

آیا برای یادگیری مطالب، حتما باید برد آموزشی داشته باشم؟

آیا برای مشاهده درس‌ها حتما باید در زمان خاصی آنلاین باشم؟

بعد از پایان دوره چه مهارت‌هایی به دست می‌آورم؟

چطور متوجه شوم کبفیت این دوره مناسب است؟

چه پیش‌نیازهایی برای شرکت در این دوره لازم است؟

چطور سوالاتم را در مورد درس‌ها و تمرین های دوره مطرح کنم؟

برای مشاهده ویدئوها به چه ابزاری نیاز دارم؟

نحوه ثبت‌نام و پرداخت هزینه دوره به چه صورت است؟

تضمین ۱۰۰ درصدی بازگشت هزینه ثبت‌نام دقیقا یعنی چه؟

آیا مبلغ این دوره آموزشی مناسب است؟

پیشنهاد ویژه ثبت‌نام و مهلت استفاده از تخفیف‌ها و هدایای این دوره به زودی به پایان می‌رسد…

در این دوره، با پشت صحنه مراحل طراحی و پیاده‌سازی الگوریتم‌های پردازش سیگنال دیجیتال توسط مهندسان حرفه‌ای آشنا می‌شوید و…

روش‌ها و تکنیک‌هایی را می‌آموزید که حاصل ۱۵ سال تجربه حرفه‌ای من در زمینه مدیریت و پیاده‌سازی سیستم‌های پیشرفته پردازش سیگنال دیجیتال است.

روی لینک ثبت‌نام کلیک کنید و بعد از پر کردن یک فرم ساده، به جمع پردازشگران حرفه‌ای دیجیتال بپیوندید.

مشتاقانه منتظر حضور شما در این دوره هستم.

به امید دیدار،

احمد ثقفی

یکی از این دو روش سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید:

شرکت در دوره

دسترسی به تمام هدایا و تخفیف‌ها

تومان

۱,۶۸۷,۰۰۰ ۸,۴۸۵,۰۰۰

 • دسترسی دائمی به محتوای دوره
 • شروع دوره به محض ثبت‌نام
 • ۱۰ جلسه آموزش ویدئویی
 • چهار هدیه آموزشی به عنوان مکمل دوره
 • تخفیف ۳۳ درصدی خرید برد فراد ۱
 • تخفیف شرکت در دوره طراحی دیجیتال
 • تخفیف شرکت در دوره اینترفیس
شرکت در دوره و خرید برد

دسترسی به تمام هدایا و تخفیف‌ها و برد فراد ۱

برد فراد ۱ در حال حاضر موجود نیست

 • دسترسی دائمی به محتوای دوره
 • شروع دوره به محض ثبت‌نام
 • ۱۰ جلسه آموزش ویدئویی
 • چهار هدیه آموزشی به عنوان مکمل دوره
 • ارسال برد آموزش FPGA فراد ۱
 • تخفیف شرکت در دوره طراحی دیجیتال
 • تخفیف شرکت در دوره اینترفیس

* ارسال برد با پست پیشتاز و به صورت رایگان انجام می‌شود. حداکثر سه روز کاری بعد از سفارش، برد را دریافت می‌کنید.

بنده ابتدا نظرسنجی سایت شما را باور نکردم...

بسیار خوشحال و خرسند هستم که در این دوره شرکت نمودم. بیان شیوا و تسلط شما بر مباحث بسیار عالی بود و افسوس خوردم که چرا دوره طراحی دیجیتال را در موسسه دیگری گذراندم. کلاس شما بسیار منظم و مباحث با برنامه پیش رفت. ویدئوهای آموزشی شما فوق‌العاده کاربردی و مفهومی بود و امیدوارم همه اساتید این کشور مانند شما باشند. بنده ابتدا نظرسنجی سایت شما را باور نکردم، اما حالا خودم در این نظرسنجی شرکت نموده‌ام و کاملا راضی هستم و نظر مساعد دوستان را تایید می‌کنم.

محمدرضا کاظم‌نژاد  //  دوره ششم پردازش سیگنال با FPGA

© گروه مهندسی فراد اندیش، ۱۴۰۳

>