انجمن گفتگوی فراد اندیش

به اشتراک بگذارید:
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

سوال در مورد شما

2 ارسال‌
2 کاربران
0 لایک
602 نمایش‌
(@karen)
ارسال‌: 4
Active Member
شروع کننده موضوع
 

با سلام خسته نباشید خدمت شما ... ببخشید من نمیدونم ایا این سوالی که میپرسم سوال درستی است ، امیدوارم سو تفاهم برای شما پیش نیاید ...
ببخشید مهندس عزیز بسیاری از کسانیکه که در زمینه های مختلف اموزش میدهند دارای دانش و مهارتی محدودی در ان زمینه هستند و شاید تنها با اموزش هایی که از جاهای مختلف دیده اند و بدون تجربه کار عملی اقدام به اموزش میکنند،اما مهندس عزیز میخاستم بپرسم جسارتا شما در زمینه fpga به طور حرفه ای و برای شرکت ها یا سازمان ها پروژه انجام داده اید و میدهید? یا اینکه تنها تدریس و اموزش fpga را انجام میدادید،من واقعا منظوری ندارم و فقط سوال بود که در ذهنم بود ایا برای شما ک ۱۰ سال سابقه انجام پروژه در این زمینه دارید،اموزش این دوره ها به کار شخصی و انجام پروژه در زمینه fpga ارجعیت داره براتون ?
با تشکر از لطف شما

 
ارسال‌شده : 18 مرداد، 1396 9:29 ب.ظ
(@ahmadsaghafi)
ارسال‌: 107
Estimable Member Admin
 

سلام، ممنون از شما.

همانطور که خودتان هم اشاره کردید، آنچه در آموزش‌های رایگان، حضوری و آنلاین این سایت ارائه می‌شود، همگی برگرفته از تجربه بیش از ده ساله در حوزه طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های دیجیتال مبتنی بر تکتولوژی FPGA است.

به عبارت دیگر، تمام آنچه آموزش داده می‌شود، عملا در ده‌ها پروژه حرفه‌ای استفاده شده است و هیچ کدام بر مبنای مطالعه یا آموزش محض نیستند.

موفق باشید

 
ارسال‌شده : 23 مرداد، 1396 10:21 ب.ظ
به اشتراک بگذارید:
>